Nemyslel jsem to jako definitivní řešení, tedy pokud by se to nechytlo, spíš jen jako zajímavou mezihru. Dle mého názoru by se hodně lidí chytlo. Kdo by se nechytl, mohl by být nápomocen na původní An jako tester a pomáhat s odlazováním. Na webu bych například vytvořil síň slávy, kde by byli tito hráči jmenováni+jejich zásluhy. Nepodceňoval bych to, je tu plno hráčů. kteří pomohou svému serveru. Stačilo by vyhlásit rekrutaci testerů, nemusí být ultra schopní, důležité je dobře rozdělit úkoly tak, aby se každý mohl zapojit. Jde o to lidi podpořit, dát jim pocit, že jsou pro server potřební a užiteční.
Kašlete na klasické eventy, jako event se nechá použít test instance, charů, arén. Bude to znít podivně, ale i lidi s potencionálním sklonem bugovat jsou užiteční. Každý má své místo, jen je potřeba využít schopností všech ve prospěch serveru. Z mých slov může vyplývat, že herním mechanikám, přepočtům, skriptování a dalším věcem úplně nerozumím a ano je to pravda, kdybych tomu všemu rozuměl a uměl to bezchybně, založím si vlastní server a bylo by to top freečko. Ale naštěstí je tu dost lidí, kteří zde takové schopnosti mají a je tu podle mě i dost lidí, kteří jsou ochotni pomoci. Jak řekl Werich: "Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady dovedeme moc"