Stránka 16 z 20 PrvníPrvní ... 6151617 ... PosledníPoslední
Výsledky 151 až 160 z 194

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

  1. #151
    Ověřený člen Avatar uživatele Rafko
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    89
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Ešte doplním že to by asi rapídne klesla populácia AN takže radšej to nezavádzajte i keď viem ze to je super nápad
    BY KUTA

  2. #152
    Ověřený člen
    Založen
    05.09.2013
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Zdravím,

    taky bych k tomuto tématu chtěl napsat pár slov.

    Na Anathemě jsem chvilku jako Developer (C++/SQL) v testovací lhůtě (ta je dost dlouhá mou vinnou).

    Každopádně, vy si to představujete jak hurvínek válku. Napíšete neschopný nebo líný developer, přemýšleli jste o tom že tento developer si na sebe musí někde vydělat a to mu práce pro Anathemu nikdy nepřinese? Přemýšleli jste nad tím že Developer musí mít osobní život? Přemýšleli jste nad tím že Developer může studovat? Že nemá čas pouze opravovat věci na nějakém WoW server, kde nedostane žádné uznání?

    Welch: "Chování každého z nás, řídí snaha minimalizovat vlastní riziko a maximalizovat svou odměnu."

    Vesměs to tady funguje jednodušše - hráči jsou naštvaní, jelikož něco nefunguje což je pochopitelné. Developer si k tomu sedne a usoudí zda na to má čas (u některých i skill) a zda se mu do toho chce. Řekněme že některé opravy jsou třeba složitější a vyžadují větší časovou náročnost a na to někteří z nás čas prostě nemají. Nehledě na to že programování jako takové vyžaduje soustředění, které je u mě třeba poslední dobou problém diky jistým osobním důvodům a tak nestihám ani práci, kterou mám zaplacenou natož abych něco dělal pro AN.

    Welch: "Chcete-li, aby lidé žili a dýchali vizí, zaplaťte jim za to, že to dělají."

    Jde o to že tahle práce pro Vás je časově náročná a není za ní žádná odměna, to by jste měli chápat Vy! Když jediná motivace je dělat to pro pár hráčů a pak příjdu na fórum a (tohle neplatí u všech, ale myslím že u většiny ano) "týpci" co nikdy nepracovali, nikdy nemuseli zaplatit nájem a další věci okolo hází špínu na tým, který se o ten server na vlastní náklady stará (berme v potaz že čas jsou peníze, propálená elektřina něco stojí...) není zrovna motivující. Měli by jste se zamyslet i vy sami nad sebou. Když by mi dal někdo 30k / měsíčně a opravuj věci na anathemě, to bych si k tomu sednul a jen to odškrtával, ale takhle to není!

    Smith: "Manipulace je ovlivňování za účelem mého osobního prospěchu. Motivace je ovlivňování za účelem společného prospěchu."

    Vlastně si to můžete i zkusit, naučte se základy a muže Vám dát někdo již zmiňovaný rychlokurz a můžete se předvést jak budete 24/7 sedět u bug reportu a opravovat všechny věci tak aby opravdu fungovali.




    Dle mého osobního názoru je také MoP mrhání časem.

    A myslím též že je v týmu několik lidí, kteří nejsou moc aktivní - každopádně si myslím že to není ani tak Váš problém jako spíše interní, jelikož vy nevidíte co se děje v pozadí.

    k Twinstaru: V rámci toho že vím jak tam dřiv vypadal vyvojový proces a kvalita vyvojářů tak si myslím že si nepřilepšíte :-)
    Anathema DB&Core Developer.

  3. #153
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.10.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Osk Zobrazit příspěvek
    Na tom sa dobre smeje

    Ak nie si taký neschopný ako si o tebe myslia, tak zlož team, pofarmi ich, zniž im ich egá a nepíš na fórko sračky
    Radši ne, ještě na mě switchne na skill dva warriory, jak posledně na Pigmyho...chudák malej

  4. #154
    Ověřený člen
    Založen
    01.10.2013
    Příspěvky
    32
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tweezlee Tweezle huba ti jede a jede
    je vtipné co tu píšete a jak už psal peace tušim tak je z toho jen flame topic a zase se nic nevyřeší. Takovej vtipálek jako ty co logne 3v3 pak zjistí, že jsem v areně já kuta a shyr a leavne to ani to nezkusí se tu pokouší něco vyplodit to je vtipné

  5. #155
    Ověřený člen Avatar uživatele Irone_QQ
    Založen
    09.07.2012
    Příspěvky
    448
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    warrior na AN je fakt o skille

  6. #156
    Ověřený člen
    Založen
    01.10.2013
    Příspěvky
    32
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Irone_QQ Zobrazit příspěvek
    warrior na AN je fakt o skille
    rád to slyším od tebe

  7. #157
    Registrovaný uživatel
    Založen
    30.08.2011
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal FikiCZE Zobrazit příspěvek
    Zdravím,

    taky bych k tomuto tématu chtěl napsat pár slov.

    Na Anathemě jsem chvilku jako Developer (C++/SQL) v testovací lhůtě (ta je dost dlouhá mou vinnou).

    Každopádně, vy si to představujete jak hurvínek válku. Napíšete neschopný nebo líný developer, přemýšleli jste o tom že tento developer si na sebe musí někde vydělat a to mu práce pro Anathemu nikdy nepřinese? Přemýšleli jste nad tím že Developer musí mít osobní život? Přemýšleli jste nad tím že Developer může studovat? Že nemá čas pouze opravovat věci na nějakém WoW server, kde nedostane žádné uznání?

    Welch: "Chování každého z nás, řídí snaha minimalizovat vlastní riziko a maximalizovat svou odměnu."

    Vesměs to tady funguje jednodušše - hráči jsou naštvaní, jelikož něco nefunguje což je pochopitelné. Developer si k tomu sedne a usoudí zda na to má čas (u některých i skill) a zda se mu do toho chce. Řekněme že některé opravy jsou třeba složitější a vyžadují větší časovou náročnost a na to někteří z nás čas prostě nemají. Nehledě na to že programování jako takové vyžaduje soustředění, které je u mě třeba poslední dobou problém diky jistým osobním důvodům a tak nestihám ani práci, kterou mám zaplacenou natož abych něco dělal pro AN.

    Welch: "Chcete-li, aby lidé žili a dýchali vizí, zaplaťte jim za to, že to dělají."

    Jde o to že tahle práce pro Vás je časově náročná a není za ní žádná odměna, to by jste měli chápat Vy! Když jediná motivace je dělat to pro pár hráčů a pak příjdu na fórum a (tohle neplatí u všech, ale myslím že u většiny ano) "týpci" co nikdy nepracovali, nikdy nemuseli zaplatit nájem a další věci okolo hází špínu na tým, který se o ten server na vlastní náklady stará (berme v potaz že čas jsou peníze, propálená elektřina něco stojí...) není zrovna motivující. Měli by jste se zamyslet i vy sami nad sebou. Když by mi dal někdo 30k / měsíčně a opravuj věci na anathemě, to bych si k tomu sednul a jen to odškrtával, ale takhle to není!

    Smith: "Manipulace je ovlivňování za účelem mého osobního prospěchu. Motivace je ovlivňování za účelem společného prospěchu."

    Vlastně si to můžete i zkusit, naučte se základy a muže Vám dát někdo již zmiňovaný rychlokurz a můžete se předvést jak budete 24/7 sedět u bug reportu a opravovat všechny věci tak aby opravdu fungovali.




    Dle mého osobního názoru je také MoP mrhání časem.

    A myslím též že je v týmu několik lidí, kteří nejsou moc aktivní - každopádně si myslím že to není ani tak Váš problém jako spíše interní, jelikož vy nevidíte co se děje v pozadí.

    k Twinstaru: V rámci toho že vím jak tam dřiv vypadal vyvojový proces a kvalita vyvojářů tak si myslím že si nepřilepšíte :-)
    Škoda že už na serveru nehraje Octavián a další hráči kterým bylo okolo těch 30,myslím že by jsi dostal docela zajímavou odpověd na tvůj post!

  8. #158
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.09.2013
    Příspěvky
    52
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Citace Původně odeslal Rafko Zobrazit příspěvek
    Jedine ako tu možno zlepšiť PVP je že sa bude bannovať DODGE !!! (čo neni možné) takže jedine tým by sme mohli predísť aby teamy od 1500 + nedodgovali :P
    Dobra sracka.

  9. #159
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.10.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal HenkyzHankyz Zobrazit příspěvek
    Tweezlee Tweezle huba ti jede a jede
    je vtipné co tu píšete a jak už psal peace tušim tak je z toho jen flame topic a zase se nic nevyřeší. Takovej vtipálek jako ty co logne 3v3 pak zjistí, že jsem v areně já kuta a shyr a leavne to ani to nezkusí se tu pokouší něco vyplodit to je vtipné
    Hankyz Hankyz, původím cílem bylo vás vydodgovat, no bohužel jsem to nestihl, ale to ty jako warrior neznáš a nepoznáš. Vážně? To je Kuta? Zajímavé, jak se člověk usvědčený ze supportu, následně se snažící se ospravedlnit lží, dostane přes perma IP banán zase do hry. Tak trošku jsem toho názoru, že člověk kterého toto potká, by měl dostat banán na každou další postavu, se kterou se ve hře objeví. Jak ale vidíš, do držky jsi dostal /toto píšu jen z osobních důvodů/ přesně tak, jak jsi se dožadoval ve hře, alespoň od pižma. Když jsem viděl co jsi mu pak psal, no vůbec bych sem nelezl a neřešil nějakou mou nelognutou arénu, seš nula co se tu přiživuje na tom, že něco nefunguje, jak má, ale to ty víš
    Naposledy upravil Tweezle; 03.10.2013 v 17:42.

  10. #160
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    Citace Původně odeslal FikiCZE Zobrazit příspěvek
    Zdravím,

    taky bych k tomuto tématu chtěl napsat pár slov.

    Na Anathemě jsem chvilku jako Developer (C++/SQL) v testovací lhůtě (ta je dost dlouhá mou vinnou).

    Každopádně, vy si to představujete jak hurvínek válku. Napíšete neschopný nebo líný developer, přemýšleli jste o tom že tento developer si na sebe musí někde vydělat a to mu práce pro Anathemu nikdy nepřinese? Přemýšleli jste nad tím že Developer musí mít osobní život? Přemýšleli jste nad tím že Developer může studovat? Že nemá čas pouze opravovat věci na nějakém WoW server, kde nedostane žádné uznání?

    Welch: "Chování každého z nás, řídí snaha minimalizovat vlastní riziko a maximalizovat svou odměnu."

    Vesměs to tady funguje jednodušše - hráči jsou naštvaní, jelikož něco nefunguje což je pochopitelné. Developer si k tomu sedne a usoudí zda na to má čas (u některých i skill) a zda se mu do toho chce. Řekněme že některé opravy jsou třeba složitější a vyžadují větší časovou náročnost a na to někteří z nás čas prostě nemají. Nehledě na to že programování jako takové vyžaduje soustředění, které je u mě třeba poslední dobou problém diky jistým osobním důvodům a tak nestihám ani práci, kterou mám zaplacenou natož abych něco dělal pro AN.

    Welch: "Chcete-li, aby lidé žili a dýchali vizí, zaplaťte jim za to, že to dělají."

    Jde o to že tahle práce pro Vás je časově náročná a není za ní žádná odměna, to by jste měli chápat Vy! Když jediná motivace je dělat to pro pár hráčů a pak příjdu na fórum a (tohle neplatí u všech, ale myslím že u většiny ano) "týpci" co nikdy nepracovali, nikdy nemuseli zaplatit nájem a další věci okolo hází špínu na tým, který se o ten server na vlastní náklady stará (berme v potaz že čas jsou peníze, propálená elektřina něco stojí...) není zrovna motivující. Měli by jste se zamyslet i vy sami nad sebou. Když by mi dal někdo 30k / měsíčně a opravuj věci na anathemě, to bych si k tomu sednul a jen to odškrtával, ale takhle to není!

    Smith: "Manipulace je ovlivňování za účelem mého osobního prospěchu. Motivace je ovlivňování za účelem společného prospěchu."

    Vlastně si to můžete i zkusit, naučte se základy a muže Vám dát někdo již zmiňovaný rychlokurz a můžete se předvést jak budete 24/7 sedět u bug reportu a opravovat všechny věci tak aby opravdu fungovali.




    Dle mého osobního názoru je také MoP mrhání časem.

    A myslím též že je v týmu několik lidí, kteří nejsou moc aktivní - každopádně si myslím že to není ani tak Váš problém jako spíše interní, jelikož vy nevidíte co se děje v pozadí.

    k Twinstaru: V rámci toho že vím jak tam dřiv vypadal vyvojový proces a kvalita vyvojářů tak si myslím že si nepřilepšíte :-)

    pokud na to nemas cas tak to nedelej -> tvuj boj
    pokud ses dobrovolne prihlasil na post kterej obnasi casove narocnou praci a dopredu vis ze odmena je miziva -> tvuj boj
    Nechci abych vypadal jako nevdecnej ale pokud se ti nelibi pracovni podminky , nikdo te nenutil to zacit delat. Pokud nemas cas byt full time dev, jen te to bav i a mas touhu s necim pomoct tak se nehlas na post deve ale proste jen obcas postni svoje dilo do topicu s patricnym bugem a je to.



    Citace Původně odeslal Irone_QQ Zobrazit příspěvek
    warrior na AN je fakt o skille

    rika nekdo kdo ma prach na 80% procentech klavesnice protoze pouziva jen 1, 2, 3, 4 a obcas 5 kde ma mounta ?

Stránka 16 z 20 PrvníPrvní ... 6151617 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •