Stránka 11 z 20 PrvníPrvní ... 101112 ... PosledníPoslední
Výsledky 101 až 110 z 194

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

  1. #101
    Banned
    Založen
    02.08.2013
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    aj keby sme to dokázali nič sa nestane lebo si tak hlboko zaritý v niektorych riťiach že by si dostal ešte pochvalu aj nemám už čo ktomuto napísať

  2. #102
    Banned
    Založen
    21.05.2013
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Grass si dneska zalozil acc na forku a uz je z nej buh.

  3. #103
    Banned
    Založen
    26.01.2013
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    musim se jen smat hosi. Btw celkem brzo jste zacali delat neco s anathemou kdyz uz na serveru je o 800 lidi min. S takovou situaci co tam je ted tak bude mit r1 i uncak a dalsi jeho kamaradi. Nikdo v topce neni tak dobry na to aby si to udrzel poctive

  4. #104
    Banned
    Založen
    26.09.2013
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    celkove znizenie dmgu nedava zmysel no.. a ja som boh stale dnes som si len zalozil ucet je ale pravda ze v podstate riesime hovno..

  5. #105
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Layboyz
    Založen
    11.08.2013
    Příspěvky
    50
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Grass tvuj nejvetsi problem je to ze nevis ani kdo za koho hraje, takze vlastne fňukáš nad dvouma vylitejma skleničkama z jedný flašky. K tomu, že mám stacknutyho holadina > nemám holy spec ani na jednom ze svejch palachu, ale jak jsi psal "určitě tam je stackleho něco, nevíme nikdo co ale něco tam stackleho je ! " Bo když neumím ani základní Control tak je to prostě jedna pojašená bugerska sku*vená banda že.
    Co se týče tvýho chování ingame > http://puu.sh/4AHC5.jpg kdy jsem si te dal hned po arene do ignore a ty si proste relognul napsal mi tuhle ufňukanou básničku a šel zase off .. a takovejch tu máme mraky
    Co se týče mýho super vztahu k gm, milujou mě tu tak moc až mi i výmaz dali. Kdbybys hrál nějak obstojně asi bych ti ani neodepsal ... ale s tim co tam předvádíš bych bejt tebou zalez zpátky do tý nory odkud jsi vylez, protože žádnej konstruktivní příspěvěk si sem nedal, jen jsi další, co fňuká a brečí a píše tady storky z toho jak je chudák ublíženej a znevýhodněnej a jak je každej nastackovanej a supportnutej.

    Z tohodle topicu už je offtopic.

  6. #106
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.09.2013
    Příspěvky
    52
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Grass pokud vymyslis neco lepsiho rad to uvitam ... Bud to a nebo by se musela otestovat uplne kazda abilita / spell u kazdy classy jestli tam neni nahodou spatny koef. + by se musela otestovat armor pene + spell pene a dalsich x veci a bez pomoci hracu se to nidky otestovat neda ... Btw libi se mi ze sis zalozil ucet na foru az kdyz sis chtel na neco postezovat palec nahoru.

  7. #107
    Banned
    Založen
    26.09.2013
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    v podstate to je moj nazor na teba v jednom screene a ja hovorim o tvojej retrine kriste .. otačas tu kraviny ani sam nevies ake ides sa tu bit do prs keby som bol na tvojom meiste by som stiahol prdel a hanbil by som sa ..to neni stazovanie sa to pvp je realne nehratelne kvoli takym panom ako tamten qt x godx ci kera anca uz ani neviem kolko tych sraciek ma ja viem ze tu k nicomu nepomaham a iba pičujem holt sloboda prejavu ale nie vazne skus si zahrat arenu proti warovi a ziadne koeficienty nepotrebujes ratat to neni iba o tom ze su overquipnuty ..a layboyz k tebe uz len jedno si cutiepie ty kokotko este desat belfiek si sprav ty panic a na ccka sa mozes ohrnat kolko chces velmi dobre vieme ako tu funguju krasne tie trapy mozes si na tom tapdancovat ako penguin ty kokot a nezamrazi ta to polku krat..
    Naposledy upravil Grass; 26.09.2013 v 17:40.

  8. #108
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.09.2013
    Příspěvky
    52
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Dneska jsem hral areny dali jsme 16/0 na 2700 mmr

    EDIT: jinak ja nerikam ze me warr temer nevysoluje // warlock me neda na fear (uprimne podle me tu ma warlock skoro stejnej dmg jak na AT) // ze me shadow priest neda na silence // ze me protect pala nevytuneluje apod.... proto jsem navrhl snizeni dmge o nejaky % jen do aren a chtel jsem videt jak by to vypadalo ale pokud si to hraci nepreji tak cekam na vase napady.
    Naposledy upravil Izaya; 26.09.2013 v 17:41.

  9. #109
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.04.2013
    Příspěvky
    115
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Grass Zobrazit příspěvek
    to neni stazovanie sa to pvp je realne nehratelne kvoli takym panom ako tamten qt x godx ci kera anca uz ani neviem kolko tych sraciek ma

  10. #110
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    Citace Původně odeslal Grass Zobrazit příspěvek
    ja viem ze tu k nicomu nepomaham a iba pičujem holt sloboda prejavu
    hochu tohle je nemesis forum DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    http://z0r.de/L/z0r-de_439.swf

Stránka 11 z 20 PrvníPrvní ... 101112 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •