Výsledky 1 až 10 z 186

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11
    Banned
    Založen
    26.09.2013
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    v podstate to je moj nazor na teba v jednom screene a ja hovorim o tvojej retrine kriste .. otačas tu kraviny ani sam nevies ake ides sa tu bit do prs keby som bol na tvojom meiste by som stiahol prdel a hanbil by som sa ..to neni stazovanie sa to pvp je realne nehratelne kvoli takym panom ako tamten qt x godx ci kera anca uz ani neviem kolko tych sraciek ma ja viem ze tu k nicomu nepomaham a iba pičujem holt sloboda prejavu ale nie vazne skus si zahrat arenu proti warovi a ziadne koeficienty nepotrebujes ratat to neni iba o tom ze su overquipnuty ..a layboyz k tebe uz len jedno si cutiepie ty kokotko este desat belfiek si sprav ty panic a na ccka sa mozes ohrnat kolko chces velmi dobre vieme ako tu funguju krasne tie trapy mozes si na tom tapdancovat ako penguin ty kokot a nezamrazi ta to polku krat..
    Naposledy upravil Grass; 26.09.2013 v 17:40.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •