Nechápu proč pořád řešíte PVE itemy do PVP, brečíte nad tím že vy to nemáte protože vám to zrovna nedroplo, ale kdyby jste ty itemy měli i vy, tak byste mlčeli a nechápu proč omíláte jen DBW a SHM, proč nechcete zrušit do PVP i ostatní věci, pokud vám jde o dobrou hru tak na AN ji už neuvidíte, co se týče PVE tak to skončilo v dobu kdy ICC 25hc začaly dávat guildy typu DS a jím podobné. Popravdě vy se oháníte tím, že to tak blizz navrhnul, ano máte pravdu, ale v době kdy byl první kill LK v icc 25 HC se otevíral RS a potom se hned šlo na cata, ale AN stagnuje už minimálně 3-4 roky na místě s ICC a popravdě to RS k tomu vůbec nepomohlo. Nechápu co si ještě chcete dokazovat v tom PVP vždyť tady na AN to je o tom že se jde na zerg a arena končí během 1 min. A wipe? To možná bylo reálné tak 1-2 roky dozadu, teď po tak dlouhé době komu by se zase chtělo expit, chodit ICC, mít buglé polovinu věcí atd na 5 let starém Wotlku. Kdyby aspoň osvítilo ty lidi nahoře a uvědomili si, že AN už nemá co na wotlku nabídnout a přesunuli se na rozumnější Catu, než aby vyvíjeli pandy kde jim vývoj potrvá minimálně dalších 5 let. Vemte v úvahu to, že na zahraničním projektu kde mají 5 serverů a na login se čeká 20 min a neustále jedou na 5.0.4 a stále jim tam nefunguje půlka věcí a mají rozhodně víc času a financí než vy tak pochybuju, že pandy tady někdy budou.A pochybuji že vám nějaký sniffer pomůže. Reálnější je Cata. Ale proč se tu otravovat s nějakými topicy, stejně se smetou pod koberec a "šlechta" z hora si udělá svoje=> zůstane se na wotlku přičemž se budou opravovat pandy, bůde se otevírat úplně Usless server kde ve špičce hraje 30 lidí i s GmT => Odchod starých hráčů v masivních počtech z AN, příchod tak jednoho nového člověka na 30 odcházejících. Co se tohoto týče myslím si, že tento topic je zbytečný protože stejně se zůstane na wotlku a unudíme se k smrti. Kdyby jste byli k čemu tak vyvíjíte cata pro AN už od doby co byl zabit LK 25hc. To je můj názor na věc.

Co se týče takového počtu SHM, tak se nedivte ICC je tu 3-4 roky za tu dobu by byl i offik plný SHM + DBW a jiných sraček.

PS: nebrečte, že vám do areny chodí lidi s lepšími itemy než máte vy, jen proto, že jste líní si pro ně chodit