Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Budoucnost Guild Housů

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39

    Budoucnost Guild Housů

    Vážení hráči,

    vzhledem k neúnosné situaci ohledně guild housů jsme se v GM týmu dohodli na následujicím:



    10. září proběhne despawn všech guildhousů bez vyjímek. Důvody už byly mnohokráte zmiňovány na foru, pokud chcete můžete si je najít(zlepšeni world pvp, vypadajicí plnější server,více lidi ve městech atd). Tento despawn je takříkajíc "na zkoušku".


    V týdnu mezi 24. a 31. zářím proběhne v GM týmu vyhodnocení toho jestli smazáni GH bylo přinosem pro server nebo ne.


    Zdali to bylo přinosem nebo ne bude zveřejněno při ukončení aréna sezóny 1. října.


    V případě, že by to nebylo přinosem bude spuštěn nový quest chain. Staré GH se vám nevrátí. Budete mít možnost udělat nový. Pokud bude spuštěn, tak jaké budou stavby nových GH se dozvíte včas. Jednou z případných věci bude také limit postavených GH pro jednu frakci. Jeho výší se také dozvíte včas.


    V případě, že by to přinosem bylo GH zůstanou despawnuty a nový quest chain spuštěn nebude.


    Vime, že mnoha z vás se to pravděpodobně nebude líbit, ale je to jediná "cesta ven".

    Děkujeme za pochopení stávajicí situace a nutnosti tohoto řešení.



    Administátor Faelon
    Naposledy upravil Faelon; 28.08.2012 v 22:50.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •