Vsechny quest na soucasne GH byly odebrany ze hry

dale jsme se taky v tymu dohodli, ze jako mensi kompenzaci pro ty,co nemaji GH chain hotovy(maji rozdelany a nemaji GH), bude temto guildam vraceno 214K goldu(gold cap na postave). Podminkou je (logicky) rozdelany quest chain + screen alespon jednoho rozdelaneho questu(nepocita se ten na 200K,ten musi byt splneny).

Goldy budu davat pouze ja, a to postavam,ktere plnily ten quest pro guildu.

Dany hrac napise ticket do ktereho napise o co se jedna a prida tam screen rozdelaneho questu.
Doufame,ze toto vas alespon castecne uspokoji.