Stránka 3 z 6 PrvníPrvní ... 234 ... PosledníPoslední
Výsledky 21 až 30 z 51

Téma: Binds to account

  1. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    to ale prece neni problem, muze se vytvorit item, ktery bude nadrazeny itemu AC a bude se dat napriklad smenovat v pomeru 1:50, a tim by bylo vyreseno. Pak by se to tedy dalo udelat, ze spectral tiger bude stat treba 50 Anathema Gobletu (nevim treba goblet aby se nepletla s nicim zkratka AG) a 1 AG se bude dat koupit za 50 AC

    F U C K I N G S M A R T =)
    Naposledy upravil Boneling; 12.05.2012 v 12:38.

  2. #22
    Ověřený člen Avatar uživatele Nethiel
    Založen
    26.12.2010
    Příspěvky
    1 421
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    26
    Cokoliv, co se da smenit se da bugovat. Cim mene custom itemu, tim lepe.

  3. #23
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    pri smenovani itemu za item jsme porad limitovani DBC souborama,ktery tyto ceny vytvari..jeste jednou NELZE vytvorit jkaoukoliv cenu(krom ceny za goldy).
    Pokud chces navrhni odmeny tak, aby ceny zustaly jak jsou ted...zvednou se nedaji a jak rika nethiel,cim mene custom itemu tim lepe

  4. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Kdyz rikas smenit, tak myslis tradovat mezi hraci? Pokud ano, tak to ale znamena, ze se daji tradovanim bugovat i AC, takze kdyz k tomu pridas AG, tak tim nezmenis vubec nic, proste kdo to bude chtit nabugovat, ten si to nabuguje a vy si ho pak najdete, ale jak rikam, prece nechcete trestat vetsinu kvuli mensine.

    Citace Původně odeslal Faelon Zobrazit příspěvek
    pri smenovani itemu za item jsme porad limitovani DBC souborama,ktery tyto ceny vytvari..jeste jednou NELZE vytvorit jkaoukoliv cenu(krom ceny za goldy).
    Pokud chces navrhni odmeny tak, aby ceny zustaly jak jsou ted...zvednou se nedaji a jak rika nethiel,cim mene custom itemu tim lepe
    Asi to nechapu nebo ty nechapes me, jako ze ty itemy u Glooma stoji 50, 100, 250, 500 a 1000. Jine hodnoty, ktere se netykaji goldu nejdou vytvorit a proto rikam. Vytvorme item (AG) ktery se bude dat koupit take u glooma a bude stat ... ted je otazka kolik... jsou ty hodnoty co jsem vypsal vyse jedinne, nebo je i 25, nebo 10 a tak?
    Naposledy upravil Boneling; 12.05.2012 v 12:48.

  5. #25
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    kdyz irkam smenit myslim u vendora trade..

  6. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Prosim o tu odpoved na otazku, jake hodnoty zvlada databaze pokud se jedna o negoldove hodnoty a znovu zduraznuju, AN potrebuje jistoty, ne sance a nezakazovat veci kvuli mensine, ale jit naproti vetsine.

  7. #27
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Hodnoty AC zvlada 1,5,10,25,50,100,250,500,1000
    Hodnoty jineho custom itemu nezvlada zadne,protoze DBC to nepodporuji

  8. #28
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    No tak ted mi ale rekni, jestli souhlasis s tim, abych s vasi spolupraci vypocital pri ratech, ktere jsem uvedl, vhodne ceny itemu, ja totiz vubec nevim (ale podle vasi otevrene reakce doufam ze ano), jestli souhlasite s tim, ze motivace(vysoke % dropu) je to nejdulezitejsi

  9. #29
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Moc se mi nelíbí až jak moc vysokou drop chance jsi uvedl... Teda ne u všeho, ale u většiny. Určitě bych byl za sebe pro zvýšení dropu AC, ale ne tak markantního, jak jsi napsal.
    Upravená má verze:
    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RBG 66% 2AC Vítězové
    RBG 50% 1AC Poražení/remíza(sota)
    Arena 2v2 66% 1AC vítězové
    Arena 3v3 66% 2AC vítězové
    Arena 5v5 66% 3AC vítězové
    Arena 2v2 37% 1AC poražení
    Arena 3v3 32% 2AC poražení
    Arena 5v5 27% 3AC poražení
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
    WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
    WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss
    Naposledy upravil Raikin; 12.05.2012 v 13:20.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  10. #30
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Raikine ja stale argumentuju tim, ze pokud lidi nebudou mit JISTOU motivaci neco chodit, tak to proste chodit nebudou. Si vem jak to zvedne chozeni aren a to nejen 2v2. Lidi tedka nechodi areny kvuli tomu, ze pokud nejste full WF a nebo ultra mega skilly, tak nemate sanci udelat nejaky rating, ale takhle alespon udelate AC, ktere hracum vykompenzuji nervy a usili, ktere museli vynalozit. Musis se ptat takhle: Je tu spousta lidi, co ma rekneme 5000GS, ty kdyz jdou do areny, tak si protivnikuv team rika: cekej tady, to dam sam. Kdyz se todle stane teamu ktery se rozhodl chodit areny ze to zkusi nekolikrat, tak se na to vykasle a v arene je uvidis jen v nedeli na prepocet a nebo az budou full WF doplnky a full furi set. Jenze kdyz tam lidi budou chodit i pro AC a to si pis ze budou, tak tam zacnou chodit i ostatni hraci, protoze AC tam budou chodit jak naequipovani, tak nenaequipovani hraci (kteri zrovna oblikaji a nestihli naequipovat, ale chteji to mit jako maina). A kdyz bude pro ,,lowEQ,, hrace sance ze tam budou casto potkavate take ,,lowEQ,, hrace, tak budou logovat vice a vice, budou potkavat vice teamu a ne jen treba anticombo na ne a tim se zacnou areny chodit vice. Proste to ma ohromne dusledky a to jsem uvedl priklad jen pro areny.

    Citace Původně odeslal Raikin Zobrazit příspěvek
    Moc se mi nelíbí až jak moc vysokou drop chance jsi uvedl... Teda ne u všeho, ale u většiny. Určitě bych byl za sebe pro zvýšení dropu AC, ale ne tak markantního, jak jsi napsal.
    Upravená má verze:
    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RBG 66% 2AC Vítězové
    RBG 50% 1AC Poražení/remíza(sota)
    Arena 2v2 66% 1AC vítězové
    Arena 3v3 66% 2AC vítězové
    Arena 5v5 66% 3AC vítězové
    Arena 2v2 37% 1AC poražení
    Arena 3v3 32% 2AC poražení
    Arena 5v5 27% 3AC poražení
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
    WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
    WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss
    Ne to je spatne, hned ti reknu proc. Je totiz sance, ze se muze po sobe sejit nekolik jevu po sobe, kdyz za vyhru team nedostane nic a za prohru ano, kdyz se todle roznese, tak to pusobi naopak demotivacne (reci typu: OMG co to je zapicovinu, ja vyhravama nedostanu AC a oni prohrajou a dostanou? na to seru - tydle reci se siri mnohem rychleji, nez dobre zpravy, a to prece nikdo nechce. Stojim si proste za temi sancemi, co jsem napsal, jedine co je treba zmenit, jsou ceny odmen,
    Naposledy upravil Boneling; 12.05.2012 v 13:31.

Stránka 3 z 6 PrvníPrvní ... 234 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •