Server je sice offline, ale než nám ho mistrové nahoře zprovoznění pojďme zatím vybrat jméno nového města, které nám za poslední tři dny vyrostlo na velikost stávajícího města.

Zde pište všichni vaše nápady na název. (Prosím né žádné reklamní ani sebe propagační návrhy. Jinak to bude Coshboy Town. )

Napište každý třeba 3 návrhy a vyberou se nejspíš asi 3-5 co by se zamlouvali a uděláme anketu.

Coshboy a
starosta (velka hlava) Happylochy.