Nevim cim se ted muzu branit (zadnej zaznam nemam) ale ja nic nevidel a snazil jsem se portnout na kelama. Nevim jakej mate net vy ale ja urcite nejsem milionář neplatim si nejrychlejsí net proto lagy mi mít mužu. Kelam mi to potvrdi hral vedle me. P.S. jedinej normalní je u vás admin Corpus. Ostatni jsou kreteni. Jestli to byl ten kreten tenisman kterej mee nahlasil tak s tim si to jeste vyridim.Doufam ze si to prectete. PPS troysl neumi psat duvod banu je flyhacl a do fora napsal fylhack.
Navíc na tech screenech jsem klidne mohl skákat. Takže mi to tim nemuzes dokazat.
asi jsem mel potion kryple
a moh jsem ho mit protoze to mate zalagovany
Tak poslouchej. Za to tvoje vytváření nových účtů jerrycze1 až jerrycze6 rozhodně UNBAN v životě nedostaneš! To samé platí za Tvoje nadávky. Z mých screenů je patrné, že jsi flyhack měl a v logu serveru se to potvrdilo také. Skákat jsi nemohl, nikdo nevyskočí 4 blocky vysoko.
Takže se spolehni, že se k nám na server už nikdy nepodíváš.