Citace Původně odeslal Jerryacze Zobrazit příspěvek
Velky ping asi to bugovalo. Ja jsem chodil nak strasne rychle a najednou ban. Tak nevim kdo nebo proc. Predem dik.
Ahoj,
Banoval jsem já. Rozhodně to teda nebyl žádný velký ping a normálně jsi nechodil. Dostal jsem upozornění od nejmenovaného účastníka, že máš fylhack. Portnul jsem se na Tebe a nestačil to pomalu ani fotit, jak jsi rychle chodil a létal. Každopádně Tě vidělo několik hráčů + já. Přikládám 2 screeny, které jsem stihl vyfotit.
http://nemesisup.cz/files/1491/2016-01-13_19.23.52.png
http://nemesisup.cz/files/1491/2016-01-13_19.24.19.png
Takhle vysoko rozhodně vyskočit nedokážeš