Thanks Thanks:  0
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 12

Téma: Unban

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Unban

    Prosim o upresnění datumu skončení banu na jméno Jerryacze. Předem děkuju.

  2. #2
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Za cheatování se dostává PERMA BAN, tudíž Ti BAN nikdy nevyprsi. Nejdříve Ti vyjdeme vstříc a ty pak cheatujes, to mně hlava moc nebere.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Velky ping asi to bugovalo. Ja jsem chodil nak strasne rychle a najednou ban. Tak nevim kdo nebo proc. Predem dik.

  4. #4
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Jerryacze Zobrazit příspěvek
    Velky ping asi to bugovalo. Ja jsem chodil nak strasne rychle a najednou ban. Tak nevim kdo nebo proc. Predem dik.
    Ahoj,
    Banoval jsem já. Rozhodně to teda nebyl žádný velký ping a normálně jsi nechodil. Dostal jsem upozornění od nejmenovaného účastníka, že máš fylhack. Portnul jsem se na Tebe a nestačil to pomalu ani fotit, jak jsi rychle chodil a létal. Každopádně Tě vidělo několik hráčů + já. Přikládám 2 screeny, které jsem stihl vyfotit.
    http://nemesisup.cz/files/1491/2016-01-13_19.23.52.png
    http://nemesisup.cz/files/1491/2016-01-13_19.24.19.png
    Takhle vysoko rozhodně vyskočit nedokážeš

  5. #5
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal Jerryacze Zobrazit příspěvek
    Velky ping asi to bugovalo. Ja jsem chodil nak strasne rychle a najednou ban. Tak nevim kdo nebo proc. Predem dik.
    Tuhle pohádku už znám, teď nějakou jinou, třeba tu o Perníkové chaloupce

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nevim cim se ted muzu branit (zadnej zaznam nemam) ale ja nic nevidel a snazil jsem se portnout na kelama. Nevim jakej mate net vy ale ja urcite nejsem milionář neplatim si nejrychlejsí net proto lagy mi mít mužu. Kelam mi to potvrdi hral vedle me. P.S. jedinej normalní je u vás admin Corpus. Ostatni jsou kreteni. Jestli to byl ten kreten tenisman kterej mee nahlasil tak s tim si to jeste vyridim.Doufam ze si to prectete. PPS troysl neumi psat duvod banu je flyhacl a do fora napsal fylhack.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Navíc na tech screenech jsem klidne mohl skákat. Takže mi to tim nemuzes dokazat.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    asi jsem mel potion kryple

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    a moh jsem ho mit protoze to mate zalagovany

  10. #10
    Minecraft Eventer Avatar uživatele El_Juan
    Založen
    05.02.2015
    Příspěvky
    55
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    Ahoj, Tak teď už jsi si i tu minimální možnost na unban zazdil svými posledními příspěvky.
    To že budeš říkat o Eventerech že jsou "Kreténi" a vyhrožovat hráčům např. Tenismanovi ti přinese akorát tak problémy.
    Pokus si srovnat v hlavě co vlastně děláš a píšeš a nenadávej lidem kteří nemohou za tvou hloupost.

    Citace Původně odeslal Jerryacze Zobrazit příspěvek
    asi jsem mel potion kryple
    A to s tou gramatikou co jsi psal je myslím tvůj problém.
    Naposledy upravil El_Juan; 16.01.2016 v 18:56.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •