Výsledky 1 až 10 z 186

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11
    Banned
    Založen
    03.01.2012
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Maybee Zobrazit příspěvek
    Xandere vyfič aj stím ohavným sigem někam, nemáš ponětí jak to tu funguje když tu nehraješ a přitom tu mudruješ. ^^
    hraval som tu aktivne ani to nie je taka doba dozadu..a ako to tu poznam tak sa od toho nic nezmenilo...kedy bol nejaky poriadny update(alebo skor kedy bol naposledy update?)...na 100% ti viem povedat ze AN je v takom stave v akom som ju opustal takze mi tu nemudruj ze nemam pravo sa tu vyjadrovat ked presne viem ako to tam chodi...

    dalej tu sam PAN velky offikar fifinka pise ze 90% tohto topicu je flame...uz len ten samotny topic je flame lebo ako tak pozeram prioritou bolo zase vyriesit PvE doplnky do PvP..kolky to uz je topic za poslednu dobu?...v prvom vam GM povedali ze sa to neda ale zakladate stale a stale dalsie topicy...taktiez by som mohol napisat dalsi topic o tom ako chcem aby server presiel na CATA(pozera asi vela sci-fi) ale bude to mat rovnaky ucinok ako toto tu /facepalm

    layboyz napisal asi najzmysluplnejsi prispevok...nabrat/ponechat schopnych devov, ktori budu za svoju pracu aj plateni(ved vieme ze AN nezaraba najmenej na tych donaciach) a mozno potom bude ten vysledok uplne iny ako to je teraz...minule som cital nejaky report nejakeho itemu, ktory vam ma dat nejaky buff ale na miesto toho napise ze item is being used alebo nieco take. odpoved deva bola ze spell je vypnuty a tym to haslo..dafuq?
    Naposledy upravil Xxander; 19.09.2013 v 08:04.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •