Dobre udelame dalsi test resilky.
Peacemakere, kdyz ses tak nabidl, tak te zrovna vyuzijeme
Koho z GM by sis predstavoval, ze to s tebou bude delat?
osobne anvrhuji Izayu nebo Lapeho

o tom omezeni ilvlu do arean jeste popremyslime,ale je to velmi problematicke(zatim si nedovedu predstavit jak to udelat).
otevreni aren, celkem velky problem tam predstavuje padani do textur ktere neumime vyresit.
test realm je ted pouze pro urcite lidi,neni momentalen pro lidi