+1 určitě by to bylo dobrý a kdyz už je řeč i Valině, tak po wipu se někdy stále buguje :P addi ji zabijou a pak zustane v instanci combat, uz to jednou vyřešeny bylo ale ve čtvrtek se nám to stalo znova a ne poprvé