gsb co nejdřív páč je to farma a RS až za dlouho až budete připraveni na přejití na cata ... protože jak padne poprvé RS tak IMO o 3 měsíce pozděj ubyde počet hráčů o 100 nemám nic proti RS ale doporučuju otevírat postupně