tak pojďme na Cataclysm .... všichni si stěžujete jak má každej full HC equip a že už nic nemá cenu opravovat ... tak jdem dál ne ? -.- já si chci užít WotLK funkční a né že si naberu EQ a stojím v OG / SW ... -.-'