jde o to že gunship sám o sobě je farma ... a pokud se to nepovolilo jako drop z deathbringera tak si myslím že je kravina aby to padalo třeba z LK -.- .. a myslím že je vhodnej konec debaty a promazat to od spamů o GSB .. nějakej mod třeba ... todle je o ICC bugách drop z GSB si pište jinam