Citace Původně odeslal Raikin Zobrazit příspěvek
Ty dropy jsou dle mého uvážení správné. Co tak pozoruji situaci několika guild, tak těm padá to a jiným zas ono. Je to poměrně náhoda, že padne takto 7/8 pokusů polearm. Zažil, jsem, že jednu dobu padala pořád Terenaska, asi 6/6 slainů LK25HC a pak dlouho nic a padala třeba více crossbow atp. A jak jsem se ptal v dalších guildách, tak je to dost obdobná situace akorát s jinými itemy.
tak vidíš .. sice z LK samotnýho padá každýmu něco jinýho, ale to mám změnit guildu abych viděl padnout bloodsurge ?? samotnej drop vypadá dobře že nepadá jen 1 item ... každopádně LK diskriminuje guildy .....
+ ohledně bot z festerguta : ty nepadaj skoro nikomu