Veď ale ja som to písal už predtým že za 1800 už môžu byť nejaké epic zbrane alebo mount potom 2000, 2200 , 2400 , 2600 , 2800 takto som to navrhoval... a dobré to je aj preto aby ľudia čo dajú 2600 tak to bude pomerne dosť ľudí sa nesťažovali že zas nemajú prečo chodiť.. ja by som dal aj za 3k max.. a keby to mali len 3 ľudia vôbec by to nevadilo... pretože mali by ľudia ciel aj dôvod sa prečo viac snažiť a dať ten rate.... Práveže by to bolo veľmi dobré