Myslim, že pvpčkařům i pvečkařům by největší radost udělalo změna skinu na brutal nebo T2 setu atd. Bylo by to dobrý oživení a hodně hráčů by se podle mě vrátilo, aby si svůj char zase o trochu víc vymazlili. Je jasný že to neni dlouhodobé řešení, ale na půl roku by to zaměstnalo hodně lidí.
Co mi ale udělalo velkou radost (nevim jestli to způsobil tenhle topic, nebo to měl Faelon v plánu) je 100% padnutí AC za rbg takže kdyby se přidaly ještě nějaký odměny byla by to pecka =)) no nic já jdu otestovat jestli to fakt dává za každy rbg ^^