Stránka 7 z 20 PrvníPrvní ... 67817 ... PosledníPoslední
Výsledky 61 až 70 z 194

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

  1. #61
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.10.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Xxander Zobrazit příspěvek
    ano mas pravdu. niesom aktivny PvPckar(vlastne niesom aktivny uz vobec), pretoze som pochopil ze na tomto serveri nema zmysel hrat...tocit sa stale okolo toho isteho par rokov..ani to RS nepomohlo pretoze aj ked to otvorili vtom case sme uz ako guilda progressovali 10many na nemenovanom Ľad serveri (10m tam=25hc na AN), tak uz nebola ani chut lognut sa na tu AN a zaprogressovat si RSko..ale aby som neodbocil od toho co som chcel...hram resto shammyho a ano davaju ma DBW+ SHM warrovia ale to nie je dovod na to aby som na forku plakal aby sa obmedzil ilvl do aren pretoze sa to ani neda a aj keby bolo napisane ze SHM je do areny zakazana a ty si urobis screen ako ta rozj*bal nejaky noname s SHM a hodis to na forko a budes ziadat ban za taku pi*ovinu ?..rly?...vsetko sa da ked sa chce, nie je to nezabitelne a ak ti to nejde tak sa zahraj na poriadneho AN playa a dodguj ho
    Nechápu, proč tvrdíš, že dát na fórko zmínku o tom, jak zle to tu chodí s Warriory, je špatné, když větu před tím napíšeš že tě nebavilo dělat stereotypně pořád to stejné dokola /logovat proti Warriorům kupříkladu/. Navíc taky celkem nechápu, že to tu vůbec komentuješ, když jak jsi již napsal, nejsi hráčem Anathemy. Něco se skutečně dát nedá. Že je někdo, kdo v modrém gearu porazil pár lidí a první, pro co jde je heada, dobře, gratuluji, ale to se dá dělat jen do ratu cca 2K, dál se nedostaneš a můžeš umět hrát jak chceš, v modrém gearu totiž nedáš dmg a zároveň dostáváš dmg jak malej kluk, je to jednoduše blábol...

  2. #62
    Banned
    Založen
    03.01.2012
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ako som pisal da sa dat vsetko...a ukaz mi prosimta vetu kde pisem ze ma to nebavilo. a pisat mozem kde chcem to je snad moja vec nie ?..nemusim vyslovene hrat aby som mohol komentovat nejake brainless picoviny na forku...

  3. #63
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Xandere vyfič aj stím ohavným sigem někam, nemáš ponětí jak to tu funguje když tu nehraješ a přitom tu mudruješ. ^^

  4. #64
    Banned
    Založen
    16.01.2011
    Příspěvky
    70
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nechápu proč pořád řešíte PVE itemy do PVP, brečíte nad tím že vy to nemáte protože vám to zrovna nedroplo, ale kdyby jste ty itemy měli i vy, tak byste mlčeli a nechápu proč omíláte jen DBW a SHM, proč nechcete zrušit do PVP i ostatní věci, pokud vám jde o dobrou hru tak na AN ji už neuvidíte, co se týče PVE tak to skončilo v dobu kdy ICC 25hc začaly dávat guildy typu DS a jím podobné. Popravdě vy se oháníte tím, že to tak blizz navrhnul, ano máte pravdu, ale v době kdy byl první kill LK v icc 25 HC se otevíral RS a potom se hned šlo na cata, ale AN stagnuje už minimálně 3-4 roky na místě s ICC a popravdě to RS k tomu vůbec nepomohlo. Nechápu co si ještě chcete dokazovat v tom PVP vždyť tady na AN to je o tom že se jde na zerg a arena končí během 1 min. A wipe? To možná bylo reálné tak 1-2 roky dozadu, teď po tak dlouhé době komu by se zase chtělo expit, chodit ICC, mít buglé polovinu věcí atd na 5 let starém Wotlku. Kdyby aspoň osvítilo ty lidi nahoře a uvědomili si, že AN už nemá co na wotlku nabídnout a přesunuli se na rozumnější Catu, než aby vyvíjeli pandy kde jim vývoj potrvá minimálně dalších 5 let. Vemte v úvahu to, že na zahraničním projektu kde mají 5 serverů a na login se čeká 20 min a neustále jedou na 5.0.4 a stále jim tam nefunguje půlka věcí a mají rozhodně víc času a financí než vy tak pochybuju, že pandy tady někdy budou.A pochybuji že vám nějaký sniffer pomůže. Reálnější je Cata. Ale proč se tu otravovat s nějakými topicy, stejně se smetou pod koberec a "šlechta" z hora si udělá svoje=> zůstane se na wotlku přičemž se budou opravovat pandy, bůde se otevírat úplně Usless server kde ve špičce hraje 30 lidí i s GmT => Odchod starých hráčů v masivních počtech z AN, příchod tak jednoho nového člověka na 30 odcházejících. Co se tohoto týče myslím si, že tento topic je zbytečný protože stejně se zůstane na wotlku a unudíme se k smrti. Kdyby jste byli k čemu tak vyvíjíte cata pro AN už od doby co byl zabit LK 25hc. To je můj názor na věc.

    Co se týče takového počtu SHM, tak se nedivte ICC je tu 3-4 roky za tu dobu by byl i offik plný SHM + DBW a jiných sraček.

    PS: nebrečte, že vám do areny chodí lidi s lepšími itemy než máte vy, jen proto, že jste líní si pro ně chodit

  5. #65
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    137
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal tortugaj Zobrazit příspěvek
    Nechápu proč pořád řešíte PVE itemy do PVP, brečíte nad tím že vy to nemáte protože vám to zrovna nedroplo, ale kdyby jste ty itemy měli i vy, tak byste mlčeli
    az na to ze vacsina ludi co to navrhuje maju uz 2roky najlepsi gear co tu ide zohnat...

  6. #66
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nechápu tvůj post, omíláš to co tu bylo řečeno na minulých 7 stránkách úplně zbytečně ... jinak pokuď dobře vidím, tak hráči co tu "brečí" mají HC itemy taky a pokuď jim to nevadí, tak kde je problém? A jinak věřím tomu, že pokuď se zamezí HC itemům do arén, Peace s Lapem příjdou na kloub ressilce, udělali se blbosti typu arena crystal etc. a opravily se menší bugy, wipnuly tituly , tak by hráči zase měli důvod tu hrát... Znám hodně lidí co tu nad PvP zlomilo hůl, ale pořád chodí ingame alespoň si pokecat, nebo si zajdou ff BG a to sou přesně ty lidi kteří by začli hrát arény kdyby se tu začlo s opravami.

    Jak to tak čtu tak tu omílám co tu bylo řečeno taky, ale chtěl jsem sem napsat svůj názor.

  7. #67
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.10.2012
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal tortugaj Zobrazit příspěvek
    ale v době kdy byl první kill LK v icc 25 HC se otevíral RS a potom se hned šlo na cata
    09/12/09 ICC, 03/02/10 přidání Frostwing halls a LK, 26/03/10 first kill LK 25hc, 23/6/10 RS, 13/10/10 pre-cata patch, 7/12/10 cata...ale to vše píšu jen pro upřesnění, jinak s tou stagnací máš naprostou pravdu

  8. #68
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Maybee Zobrazit příspěvek
    Nechápu tvůj post, omíláš to co tu bylo řečeno na minulých 7 stránkách úplně zbytečně ...
    když se to veme kolem a kolem, tak těch 7 stránek co tu zmiňuješ je vesměs pár postů k tématu a zbytek nesmysly, dohady , hádky jinýmy slovy nemesiský velice oblíbeny flame sr...

    někdo komu se to nechce číst celé si přečte to co spal výše a jemu jasno, jinýmy slovy, opakování je matka moudrosti...

    ps. všeny vás z offíku zdravím ;-)

  9. #69
    Ověřený člen
    Založen
    16.01.2011
    Příspěvky
    29
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    + Crossfaction.. to je nápad za zlatého bludištáka, příležitostně si zabít nějakého toho srAlíka? K nezaplacení !

    + Vypnutí SoTy.. očekávat kompletní opravu by bylo naivní, uzavřením tohoto prokletého BG nikomu neublíží

    - Zákaz PvE doplnků/trinketů do PvP ? Vážně ? 90% všechn stížností je mířeno proti plechovkám se Shm (a jinými Pve nesmysly).. sice už jsme si zvykly že na Wtlk je vždy něco "OP", ale tomu co tu předvádí warior se nevyrovná ani retri paladin na 3.1.3 mangos (EQ), nebylo by naškodu mrknout se mu na zoubek..viz. zminovaná Arp a její zaujatost vůči clothu..

    - Resilience.. to by vážně někoho z GM, nebo přesněji někoho z Developerů zabilo kompletně otestovat Resilku, Dmg ability a jejich vliv na ní.. ?Jakékoliv jiné úpravy ke "zlepšení" PvP nemají smysl bez funkční resilky.. a pokud skutečně funguje na 100% jak tu někteří tvrdí, takovýto kompletní report od Developera (nebo jiné povolané osoby), podložený důkazy, by všem pochybovačům zavřel ústa..
    "Zabij hordaka, Upal SoLaka, Ocisti Neciste"

  10. #70
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Layboyz
    Založen
    11.08.2013
    Příspěvky
    50
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Tohle už je vážně komedie.. kolik lidí z vás hraje na blizz wotlk serveru ? Každej kdo se tu zmiňuje o Arena Tournamentu a o funkčnosti resilky tam vs. AN = AT má svoje upravený staty ať se tam jedná o (nerfy comb LSP apod) AT je balanced PVP, nikde není psáno ze to takle funguje na blizz serveru. A ani nefunguje. To ze na an date vetsi DMG nez na AT je zcela logicke HC doplnky SHM atp jsou proste znacne lepsi co do statu. (Tim ale nerikam ze to DMG tady je v poradku, ale ani ja nehraju na zadnymm wotlk funkcnim blizzu) Lidi z Equilibria vi, ze za dob TOCKA byli areny o necem uplne jinem .... Osobne vim co warr dela v arene tady na WOTLKU pri statech 80 % arpen, se az sam divim co to je za hity a to tam behaji resil cap hraci. Ale smirte se s tim, ze to neni o resilce a prestante porovnavat AT s AN ... nikdy to nebude stejny a ani nemůže protože AT je prostě jinak řešený. Aby jste pochopili sám jsem pro to aby se tu balanclo PVP tady jen mě upřímě nenapadá jak ..

    V současné době všichni víme jakej server je na český scéně asi nejvýš a přitom dřív to byl vcelku průměrnej server (placení developeři, nedavno vyhlasena soutez Tournamentu o realny penize kterejch tenhle projekt rejžuje taky hodně) ten hloupy server co dřív nestál ani za zmínku se teď stává nejepším serverem český scény WOTLKU... tohle všechno náš server doneslo v současný době na úroveň takovou že lidi přechází v celých guildách i přesto, že to je blizzlike a banuje se ta m i za blbej fishbot. Nemůžeme se divit, že i když náš server má sice vše puštěné už jakou dobu víceméně jsme "100 let" za nimi s naší funkčností tocka i pitomých 5 manů o icc ani nemluvím, jsme těžký podprůměr. A jednoduše nemůžeme konkurovat něčemu jako je ********

    Co se týče reportů bugů, tady už všichni ztratili chuť reportit bugy ... GM napíšou že hráči jsou líní testovat tohle neni práce hráčů. Od čeho tu máme GM a developery ??? od toho aby nám dávali morfy pred og ???? Práce k ničemu. Já neříkám, že to hráč nemá testovat ale chce to trošku bejt akční chce to aby se ty topicy řešili ne že nekdo založí topic a nikdo k tomu nenapíše ani bůůůů. Chce to aby kdyz nekdo napise topic ze neco nefunguje aby se tomu nekdo venoval napsal Jo to je bugle / ne to neni bugle nebo ano otestujeme to spolu logni ingame a zkusime to. Popřípadě aby se k tomu vyjádřili ostatní hráči "ano tenhle problém mám taky" or "ne tohle je hloupost takle to fungovat nemá" aby GM uzce spolupracovali s developerama a tlumočili to co jim předvedou hráči ve hře. Tady to absolutně nikdo neřeší, topicy jsou přečtené bez odpovedí X měsíců. Nechápu proč při náboru GM chcete to aby měl znalosti..... vždyť je na našem serveru s jeho povinostma ani nepotřebuje.

    Můj osobní názor: Pokud tenhle server nedostane par schopnejch PLACENEJCH developeru, ktery budou placeny za praci jako to je bezny tam a kde ty vysledky jsou ... pujdeme s populaci porad niz a niz PVP tu neni zadna vyzva.... zadny poradne odmeny nic se tu prostě neděje. zůstala nám jen farma nefunčních dungů protože jejich obtížnost je naprosto nulová, máme dobu kdy se po lidech nežádaj ani achievy a prostě potřebujete jen 10 lidí na raid ... narážím třeba na anuba .... tu uz proste neni nic vyzvou pro nikoho.
    Suma sumárum Je to overgeared server Wipe je/není východisko spoustu lidí tu zústává kvůli guildám přátelům.... v případě wipu přemigruje min. 50 % lidí protože si řeknou, že když už od 0 tak tam kde se něco děje.


    NA závěr chci napsat, že jsem sem napsal, protože jsem o to byl požádanej pár hráčema, hraju tu rád mám tu XX postav ale je na čase už se trošku vážně odlepit a začít trošku bojovat o ty hráče ...
    Naposledy upravil Layboyz; 19.09.2013 v 07:15.

Stránka 7 z 20 PrvníPrvní ... 67817 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •