Bezdůvodný ban? Opravu mi ti řekneme aby jsi si změnil nick, který byl ,,sprostykokot" a ty jsi ho změníš na ,,tokokytsorps" a myslíš si, že nikdo si nevšimne že je to pozpátku to samé? Tak jsem ti to rovnou zabanoval a dal ti ještě možnost si ten nick změnit normálně, ale tobě to asi nedošlo a poté následovali tyto další účty.



Proto ti oznamuji, že pokus tvrdit, že ban byl bezdůvodný je hloupý a po tom co jsi předvedl i zbytečné. Tady se o UB bavit nemůžeme.