Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Návrh na Event

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2015
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Návrh na Event

    Napadl mě že by nebylo špatné udělat event Hokej. Bohužel by se k tomu ale museli použít příkazy.Jako puk bude sloužit endermite. Budeme potřebovat 2 command bloky.

    Do prvního by se napsalo tohle: /give @p minecraft:sign 1 0 {BlockEntityTag:{Text1:"{text:"Spawnout puk",clickEvent:{action:run_command,value:"summon Endermite ~ ~1 ~ {Attributes:[{Name:\\"generic.maxHealth\\",Base:2147483647},{Name:\\"gene ric.movementSpeed\\",Base:0f},{Name:\\"generic.attackDamage\ \",Base:0}]}"}}"},display:{Name:"Custom Signi"}}

    A do druhého tohle: /give @p minecraft:sign 1 0 {BlockEntityTag:{Text1:"{text:"Zni\\u010dit puk",clickEvent:{action:run_command,value:"kill @e[type=Endermite]"}}"},display:{Name:"Custom Signa"}}

    Po zapnutí command bloků získáme 2 cedule.
    Jedna se jmenuje Custom Signi (ta je na spawnoutí endermite). (v prvním command blocku přepište ~ ~1 ~ na nějaké souřadnice kde se má endermite spawnout)
    A druhá se jmenuje Custom Signa (ta je na zabití endermite).

    Postavíme si nějakou hokejovou arénu a můžeme hrát. Pokaždé když nějaký tým střelí gol tak admin klikne na cedulku zničit puk, a spawne další endermite aby mohly hráči zase hrát. Můžeme zapnout i PvP aby hráči mohli dávat bodyčky ale nevím jestli by se nepozabíjeli.
    Nejdříve si můj nápad zkuste v singlu a jestli se vám to bude líbyt tak to můžete dát i na server. S pozdravem jirkaaasa

  2. #2
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal jirkaaasa Zobrazit příspěvek
    Napadl mě že by nebylo špatné udělat event Hokej. Bohužel by se k tomu ale museli použít příkazy.Jako puk bude sloužit endermite. Budeme potřebovat 2 command bloky.

    Do prvního by se napsalo tohle: /give @p minecraft:sign 1 0 {BlockEntityTag:{Text1:"{text:"Spawnout puk",clickEvent:{action:run_command,value:"summon Endermite ~ ~1 ~ {Attributes:[{Name:\"generic.maxHealth\",Base:2147483647},{Name:\"generic .movementSpeed\",Base:0f},{Name:\"generic.attackDamage\",Bas e:0}]}"}}"},display:{Name:"Custom Signi"}}

    A do druhého tohle: /give @p minecraft:sign 1 0 {BlockEntityTag:{Text1:"{text:"Zni\\u010dit puk",clickEvent:{action:run_command,value:"kill @e[type=Endermite]"}}"},display:{Name:"Custom Signa"}}

    Po zapnutí command bloků získáme 2 cedule.
    Jedna se jmenuje Custom Signi (ta je na spawnoutí endermite). (v prvním command blocku přepište ~ ~1 ~ na nějaké souřadnice kde se má endermite spawnout)
    A druhá se jmenuje Custom Signa (ta je na zabití endermite).

    Postavíme si nějakou hokejovou arénu a můžeme hrát. Pokaždé když nějaký tým střelí gol tak admin klikne na cedulku zničit puk, a spawne další endermite aby mohly hráči zase hrát. Můžeme zapnout i PvP aby hráči mohli dávat bodyčky ale nevím jestli by se nepozabíjeli.
    Nejdříve si můj nápad zkuste v singlu a jestli se vám to bude líbyt tak to můžete dát i na server. S pozdravem jirkaaasa
    Ahoj,
    Nápad to špatný není, jenom je problém v tom, že na našem serveru nejsou command blocky povoleny a povolovat se ani nebudou, tudíž Tvůj event uskutečnit nepůjde.

    Hokej jako takový máme ve světě eventů postavený.
    Z důvodu požadovaných command blocků musím tuhle žádost zamítnout. Každopádně můžeme Endermite vyzkoušet na již zmíněný, od nás postavený event.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2015
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Protože na serveru jsou zablokované cmd blocky dá se použít tohle: /summon Endermite ~ ~1 ~ {Attributes:[{Name:"generic.maxHealth",Base:2147483647}]}

  4. #4
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Ve hře se domluvíme a zkusím to dát na cedulku, jak to bude fungovat
    Zamykám tedy.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •