Dobrý deň!

Chcem vám povedať o novom evente na spôsob spleefu Slimy Spleef (jak nečakane :-D)

A aby sa nepovedal ,že nemám výchovu dobrý deň :-)

Tento event ma napadol keď som vyvíjal ešte Bouncy slime event.

O čo to v tom ide?

Hráč je bez veci dohry je vystrelený pomocou katapultu do arény pod nim je 20vrstiev slimeblockov. A tak začne hrať normál spleef kde každý hráč podkopáva druhého posledný žijúci je víťaz alebo postupujúci.

Bol by som moc rad keby ste výstavbu povolili a výsledok uvidíte sami.

Buggy08