Zdravím,
Jelikož je Flann takový nemožný hovado a zakládá takový nemožný topicky na Forum, navrhuji ban, jelikož tohle už není možný, aby každý den buzeroval Troysla (skype), aby už A-Team (jeho výrazem "ulejvači") konečně zapnul server na verzi 1.8. Teď vzkaz pro Flanna- Ty blázne, myslíš si, že dát všechny pluginy najednou dohromady, aby všechno běželo, tak jak má, je hračka ? Celý A-Team má své důvody. Cituji Troysla "Co si jako myslíš, že všichni sedíme s nohama na stole a říkáme si "Hm, Flann to chce pustit, tak schválně počkáme ještě dva týdny" ? Ne, ani nevíš, co všechno děláme. My (eventeři) upravujeme celý WOE, děláme nové autoeventy a chystáme nové eventy. Haku s Hexem dělají nový web, což je hodně těžké a Hex do toho ještě dělá sám všechny pluginy. Ostatní jsou buď na dovolené (jako třeba kelisovka) nebo stavějí a upravují nové budovy, jako je spawn, obchoďák, pískovny a další, co je potřeba ještě udělat. Já jsem třeba předevčírem předělával celý hotel pro nováčky. Takže si nemysli, že to nechceme pustit a uklidni se." Fakt už se zamysli, vylez z baráku a jdi mezi lidi !

Omlouvám se za sprostá slova a nadávky *Corpík