Dovoľte mi pripomenúť (príspevok čítajte od dola)
za celé obdobie my, hráči, čakáme na server, ako vravím doma sa nudím lebo sa nechcem do ničoho väčšieho púšťať lebo čakám na server.. čestne prehlasujem, ak do 6.7. server nebude otvorený púšťam sa do projektu mimo MC a to znamená že nebudem hrať na novom servry.
"5.7. : nevedno kedy server spustia..."
"28.6 : Již brzy!" + časovač
"27.6. : Veškeré pluginy jsou připravená a nastavené, budovy postavené, zbývá provést velký finální test celého serveru a co nevidět budeme moct server spustit !"
"24.6. : se usilovně pracuje na dokončení nového webu!"(úryvok)