Stránka 4 z 7 PrvníPrvní ... 345 ... PosledníPoslední
Výsledky 31 až 40 z 67

Téma: 1.8 aneb čekání 1,5 roku

  1. #31
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    kdyz zmizi survival tak to je uz nanic. Ked to uz tak chcete odelte to.

  2. #32

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Klasický survival samozřejmě nezmizí.
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  3. #33
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Parada :-)
    To sem moc rad

  4. #34
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2014
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Btw. kedy zapínate server? ten 1.8

  5. #35
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    cakaj ne? ved sa caka na palana a hex este nieco robi na coru.

  6. #36
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2014
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak ale písalo sa o necelý týžden v správe písanej minulý piatok (teoreticky aby to spolnili, tak to musia do večera spustit) .-))

  7. #37
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    tak si pockas neni to prvykrat a seriozne vydel si niekedy neco nacas? (v realu) :-D tiez su to len ludia.

  8. #38
    Registrovaný uživatel
    Založen
    04.07.2012
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Víte,já se na váš server těším.Vždy se mi tu líbilo několik věcí,oproti jiným serverům.
    Nový člověk přijde,ale musí se registrovat přes stránku,takže se sem jen tak někdo nedostane.Dále se mi líbí komunikace,řeknete problém a pokud stojí za to,řeší se hned.Máme tady umožnění projektu zadarmo na velké resce,kdo umí sepsat krátký odstavec s hlavou a patou,má to v kapse.Líbí vaše VIP,žádné lítání,givování stacků dia,creativ .
    Tyto věci a možná i další,co jsem zapomněl mně utvrdili v tom,že máte server pro seriozní survival hráče s prvky ekonomiky.Přeci jen kidi,lidi co musí hrát s givy a cheaty,můžou hrát na velkých rýžovačkach.
    nad jsem vás trochu povzbudil.Těším se na váše znovuotevření.
    Garba,projektant nedokončeného Ereboru.

  9. #39
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14

  10. #40
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2014
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hned potom wipe? alebo este nejaké posuny? to zravé napätie "kedy uz spustiaaa serveeer" je uz asi týzden prec z tolkeho cakania.. :-/

Stránka 4 z 7 PrvníPrvní ... 345 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •