Citace Původně odeslal shadowek Zobrazit příspěvek
co ti presne vadi na cata?
Od doby, co jsem hrál na serveru Equilibrium TBC a následně byl přechod na wotlk. Byl jsem tak nasranej, že se budou zvětšovat HP, dmg a přibudou nový jebnutý classy DKčka, atp. No, ale co řekl jsem si okey, na wotlk si snad ještě zvyknu ale to co přijde po něm, nikdy to hrát nepůjdu a nikdy to nepodpořím, to bylo to co jsem kdysi před pár lety řekl a stojím si za tím stále. Ten datadisk se mi nelíbí z toho důvodu, že už je to víc mmm jak bych to řekl, no zkrátka víc takový pro děti. Lítání v hlavní městech dafug, nová classa, červenej dráček z pohádky co obsadí město fakt hezký Nový staty, talenty, spelly . Především Cata je víc PvE data a tak všeobecně už je to jeden velkej nesmysl. O Pandách ani nemluvím to už může hrát fakt jen vůl s prominutím <3 TBC