Stránka 6 z 20 PrvníPrvní ... 56716 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 60 z 194

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

  1. #51
    Banned
    Založen
    21.05.2013
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Mě se strašně líbí jak porad řešíte gear Ikdyz to omezení je neprovrditelny z mnoha důvodů který tu už padli. Ano kdo by se nechtěl přiblížit k at. Ale ať je čistě pvp realm ve kterým nenajdeš jediného moba. Ty itemy který byste chtěli zakázat na at ani nejsou pridany do hry. Takže asi tak. Jediný co by se dalo zakázat je shadowmourna do aren pac to by se ještě dalo uhlídat. Ale podle mě je to kravina.... Každopádně anketu si udělat můžete.

  2. #52
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.10.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal yahooTrayy Zobrazit příspěvek
    Mě se strašně líbí jak porad řešíte gear Ikdyz to omezení je neprovrditelny z mnoha důvodů který tu už padli. Ano kdo by se nechtěl přiblížit k at. Ale ať je čistě pvp realm ve kterým nenajdeš jediného moba. Ty itemy který byste chtěli zakázat na at ani nejsou pridany do hry. Takže asi tak. Jediný co by se dalo zakázat je shadowmourna do aren pac to by se ještě dalo uhlídat. Ale podle mě je to kravina.... Každopádně anketu si udělat můžete.
    Nejen, že to samozřejmě jde, Faelon už má i nápad /prý/. Otázkou ale zůstává, zda se CHCE něco měnit.

  3. #53
    Banned
    Založen
    21.05.2013
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    To jsem teda osobně zvedavej :-D

  4. #54
    Ověřený člen
    Založen
    25.10.2011
    Příspěvky
    74
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal Felrage Zobrazit příspěvek
    Tiež som proti vypnutiu Soty pretože sa funkčnosťou nejak moc nelíši od ostatných BG, sme na freečku , nemôžu tu tie BGčka fungovať tak ako by sme chceli takže hráči si tak trocha zvykli už za ten čas na to , že dostanú 25k od huntra, alebo že nejde kliknúť na relic (skoro to isté ako v AV, keď sa neotvorí brána) a bolo by to nefér voči tým , čo nestihli ešte spraviť niektoré achivy. A k tomu crossfaction BG, nemyslím že to zlepší logovanie BG ( predsa len to loguje do 1 min) ale aspoň to bude vyrovnané pretože si v poslednej dobe všímam že horda vyhráva v priemere tak 70% Bg.
    Tebe logne do minuty, my na hordě čekáme kliďánko i 45 minut

  5. #55
    Banned
    Založen
    03.01.2012
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Tweezle Zobrazit příspěvek
    Ty asi nebudeš aktivní PvPčkař
    ano mas pravdu. niesom aktivny PvPckar(vlastne niesom aktivny uz vobec), pretoze som pochopil ze na tomto serveri nema zmysel hrat...tocit sa stale okolo toho isteho par rokov..ani to RS nepomohlo pretoze aj ked to otvorili vtom case sme uz ako guilda progressovali 10many na nemenovanom Ľad serveri (10m tam=25hc na AN), tak uz nebola ani chut lognut sa na tu AN a zaprogressovat si RSko..ale aby som neodbocil od toho co som chcel...hram resto shammyho a ano davaju ma DBW+ SHM warrovia ale to nie je dovod na to aby som na forku plakal aby sa obmedzil ilvl do aren pretoze sa to ani neda a aj keby bolo napisane ze SHM je do areny zakazana a ty si urobis screen ako ta rozj*bal nejaky noname s SHM a hodis to na forko a budes ziadat ban za taku pi*ovinu ?..rly?...vsetko sa da ked sa chce, nie je to nezabitelne a ak ti to nejde tak sa zahraj na poriadneho AN playa a dodguj ho
    Naposledy upravil Xxander; 18.09.2013 v 15:18.

  6. #56
    Ověřený člen
    Založen
    30.06.2013
    Příspěvky
    45
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Xxander Zobrazit příspěvek
    vsetko sa da ked sa chce, nie je to nezabitelne a ak ti to nejde tak sa zahraj na poriadneho AN playa a dodguj ho
    Dodgujou toperi na At, toperi na offi, vsude se dodguje.. Divim se ze to este nekomu vadi nebo ho to prekvapuje

  7. #57
    Ověřený člen
    Založen
    30.06.2013
    Příspěvky
    45
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Spatne jsem se vyjadril... Dodgovani je naprosto normalni vec :-)

  8. #58
    Banned
    Založen
    03.01.2012
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal johntall Zobrazit příspěvek
    Dodgujou toperi na At, toperi na offi, vsude se dodguje.. Divim se ze to este nekomu vadi nebo ho to prekvapuje
    ale nie ked loguju 2 timy dokopy v 3v3
    Naposledy upravil Xxander; 18.09.2013 v 18:52.

  9. #59
    Ověřený člen
    Založen
    18.09.2013
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nejsem si jisty, ale kdyz se podivam na stav PvP tady, tak arena crystal tomu ted uz moc nepomuze, skoda ze jste ho tu nechteli zavest tak rok dozadu, to by bylo celkem luxus.
    Kdyz se podivate na top10 ted at uz je to v 3v3 nebo 2v2, tak tomu vladnou lidi kteri by pred 2 sezonama nedali ani 1800 ratu cest vyjimkam

  10. #60
    Ověřený člen
    Založen
    18.09.2013
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Sak mam tam doplnky tak nebrec

Stránka 6 z 20 PrvníPrvní ... 56716 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •