Thanks Thanks:  0
Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Western kde je ?

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.12.2011
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Western kde je ?

    Ahoj co se s tim projektem stalo ? Meli ja shako a kubis jsme KOUPENOU resku v pousti 300x300 za 3000 dolaru meli jsme to schvaleny tak kam se podela neni tam nic zadne stavby co jsme postavili zadne zarovnani ani ta reska uz ne tak mi reknete kam se podela, vrat te ji kde byla a tech veci co jsme tam meli to nemuzete jen tak vymazat resku a nikomu o tom nerict to fakt nechapu proste vzmazete resku a nikde nic. I na dyn mape jsou jeste videt baraky kdy sla. .

  2. #2
    Ověřený člen
    Založen
    01.06.2011
    Příspěvky
    54
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Ahoj, proběhla demolice.
    Res. velikosti 300x300, kde byla zastavěna plocha přibližně 100x100.

    Důvody:
    Proběhla čistka mapy od nedokončených projektů vlastněných neaktivními hráči.

    K možnosti náhrady se vyjádří jiní. (Já osobně si o tom myslím své, rozdělat projekt, odejít a po x měsících si vzpomenout.)

    PS: čistky od nedokončených projektů probíhají aby se předešlo přeplněnosti mapy nedostavěnými stavbami, či stavbami proti pravidlům což by vedlo k nutnosti častého resetu mapy mapy.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.12.2011
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ne ja tam chodim furt

  4. #4
    Ověřený člen
    Založen
    01.06.2011
    Příspěvky
    54
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Je to už mnohem více než měsíc, co byla stavba odstraněna. Ale věřím, že jsi "furt" ve hře.

  5. #5

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Ahoj, jenom pár faktů proč jsem souhlasil se zbouráním: projekt byl povolen více než před 1/2 rokem a za tu dobu na residenci 300*300 byly postaveny asi 4 stavby a nezabíraly ani 1/2 residence. Od dubna tam byly cedulky (poté co někdo umístil ticket) aby si to jako majitel dostavěl. A když jsme začali koncem června čistit mapu kvůli 1,6 abychom nemuseli dělat wipe kvůli nedokončeným stavbám, které zabírají místo, zkontrolovali jsme a) kdy se naposled na resce něco dělo b) kdy byl majitel naposled online. A zjistili jsme, že se na residenci už několik měsíců nic nedělo. To je důvod proč jsem zbourání Fčelkovi povolil.

    P.S. Rozestavěné resky aktivních hráčů, nebo těch co napíšou na fórum, že potřebují na 2 měsíce někam odjet, se samozřejmě nebourají. Pokud se ale na tak velké residenci nic několik měsíců neděje, tak jí odstraníme, aby měli příležitost aktivní hráči. Nicméně, v případě že svou stavbu dokončíš, tak garantuji (pokud to není cobble nebo dřevěná budka samozřejmě) že na serveru zůstane navždy!
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.12.2011
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    tak jste to mohli zmensit na 100x100

  7. #7

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal SHAKO Zobrazit příspěvek
    tak jste to mohli zmensit na 100x100
    Pokud máš zájem, tak ti ZDARMA můžeme residenci 100*100 poskytnout a až bude zastavěna, rozšířit ji.
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  8. #8
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •