Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 15

Téma: Kradež itemu vo VoA 25

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.04.2013
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

  2. #2
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ninjovaní se neřeší, můžeš maximálně na hráče upozornit, pravděpodobně ti to příslušné síly přesunou do sekce "problémový hráči" :-)

  3. #3
    Ověřený člen Avatar uživatele Najly
    Založen
    03.02.2013
    Věk
    45
    Příspěvky
    170
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    No přimo sem to vyděla na jeho note, bo sem přítelkyně Funhelsinga a řekla bych že tohle se neděla tak doufám že dostane ban zato že ninjuje itemi pro své postavy.
    Naposledy upravil Najly; 30.05.2013 v 17:55.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.01.2013
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jako nic proti seš dobrej že sis udělal tolik screenu ale nikde nevidím screen že by si je bral on hm ?

  5. #5
    Ověřený člen Avatar uživatele Najly
    Založen
    03.02.2013
    Věk
    45
    Příspěvky
    170
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Kdyby sis všimnul tak on leavl ten raid a item si vzal pro sebe, tak je jasně že to nejde vydět.

  6. #6
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Najly Zobrazit příspěvek
    No přimo sem to vyděla na jeho note, bo sem přítelkyně Funhelsinga a řekla bych že tohle se neděla tak doufám že dostane ban zato že ninjuje itemi pro své postavy.
    toto sa nebanuje, to by si mala vediet
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  7. #7
    Banned
    Založen
    16.01.2011
    Příspěvky
    70
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Najly doporučuju na chvilku vypnout WoW a procvičit si svůj rodný jazyk, toto je hrozné trýznění češtiny (začni procvičením tvrdého a měkého i/y). Nic proti samozřejmě

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.01.2013
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    xDDD krasne vystizeno xD

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.04.2013
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak mu aspoň dajte zlu karmu alebo niečo

  10. #10
    Donor
    Založen
    05.03.2012
    Příspěvky
    40
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nemám lapeho rád, ale má pravdu ohledně ninjování

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •