Nikdo neřiká že ste neschopný, některé věci fungujou vážně pěkně za to Dev Team uznávám, ale s tou valinou sou pořád nějaké potíže, a jestly tady pan Necrathaal má herní char s kterým si rád s guildou zajde ICC tak ví o čem mluvim, například portály spawnutý v textuře a tedka chybějící elitky, budu rád když to zejtra večer vše pojede jak má, máme na r2 25hc Lk v progressu a progressovat moct nebudem když se nedostanem přes Vali díky za pochopení

S pozdravem

Wencito a.k.a Soulreaper