LNojo, ale kdy bude dalsi nabor? Kdyz modi jsou porad stejni a vsichno hraji, nikdo nezbyva a neni potreba doplnit admin team. Z toho plyne, ze nabor take uz nemusi byt nikdy... A z toho druheho duvodu.... Kdy byl takovy naposledy?