Thanks Thanks:  0
Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Helper

  1. #1
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14

    Lightbulb Helper

    Zdravim,
    Vim, ze ted neni zadny nabor, ale ja uz na serveru pomalu nemam co delat. Rad bych se proto stal clenem admin teamu jako helper... Ve hre vidim, ze se hraci kolikrate ptaji, jestli nekdo pomuze a ja se vzdy portnu, ale pomoci nedokazu, protoze nemam napr lwc prava atd... Proto bych chtel byt na tomhle serveru helper a pomahat novackum/starym hracum...
    Neco o me:
    Je mi 14 let a chodim na Purkynovo Gymnazium ve Straznici. Jsem z jihovychodniho kraje. Zkusenosti s pluginy, jako jsou lwc, ban, kick, myhome, herochat atd mam... Pracovat v tymu umim celkem slusne. Se zadnym modem at uz soucasny nebo minulym jsem problem nemel a nemam.
    Jsem si vedom toho, ze to nejspise nema cenu, ale i tak se hlasim. Chci aby jste vedeli, ze jsou i lide, kteri jsou ochotni pomahat drhym i kdyz neco naprikald stavi tim, ze prerusi stavbu a jdou prvne pomoci... Ve hre byvam kazdy den tak 1-3 hodiny a pokazde vidim, ze nejaky mod je budto afk, nebo napise pockej... Ja takovy nejsem...
    Rozhodnete se jak bude chtit, ale prosim, opravdu zvazte mou nabidku. Takovych jaky jsem ja moc neni
    Omlouvam se, ze v tomhle prispevku chybi hacky a carky, ale pisu to pres mobil a hacky se pisi blbe. Take se omlouvam za pripadne chyby.
    S pranim hezkeho zbytku dne Troysl

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Mám ten pocit, že tuhle žádost už ti jednou zamítli. Je to pár dní zpět. Proč to děláš? Tvého zájmu si samozřejmě všichni váží, ale počkej si na nábor. Nebo to beta testování o kterém mluvil Q

  3. #3
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Ano to je pravda... Porad rikate, ze mam pockat na nabor, pricemz nabor je jednou nebo dvakrat do roka a reknu ti, ze do dalsiho naboru ktery bude kdovi kdy, se mi moc cekat nechce. Jednim z duvodu, proc mou zadost predtim zamitli byl taky ten, ze se hledali eventeri a developer a ne helperi a modi... Proto to zkousim ted jsem rad, ze si toho vazite, ale pribrat jednoho dva nocacky mimo nabor taky neuskodi. To take doda odvahu druhym, aby to zkusili budto v naboru, nebo jenom tak a vedeli by, ze kdyz jste prijali uz nekoho mimo nabor, tak ze maji vetsi sanci... Je to takove povzbuzeni pro ostatni, ze stat se clenem admin tymu neni nedosazitelne... Ale jak jsem psal, chtel bych Vam moc pomoci a byt helperem...

  4. #4

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Počet moderátorů a helperů je v současné době dostatečný. Nábory jsou zde kromě doplnění A-teamu také proto, abychom se několikrát do měsíce nemuseli zabývat žádostmi tohoto typu. A to si nepřej zažít, co by se stalo kdybychom tě teoreticky přijali na základě této žádosti. Začal by spam fóra i hry v tématu "já chtěl být taky helper ale čekal jsem na nábor" atd.
    Tedy hlavní důvody proč pořádáme nábory jsou dva:
    - nábory pořádáme když je potřeba doplnit admin tým
    - nábory pořádáme proto, aby měl každý stejnou šanci se představit a požádat o místo (tedy aby to nebylo "kdo si napíše dřív na fórum ten to dostane")
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  5. #5
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    LNojo, ale kdy bude dalsi nabor? Kdyz modi jsou porad stejni a vsichno hraji, nikdo nezbyva a neni potreba doplnit admin team. Z toho plyne, ze nabor take uz nemusi byt nikdy... A z toho druheho duvodu.... Kdy byl takovy naposledy?

  6. #6
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Zeptam se tedy jinak; kdy bude dalsi nabor, aby meli vsichni stejne podminky?

  7. #7
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Citace Původně odeslal Troysl Zobrazit příspěvek
    LNojo, ale kdy bude dalsi nabor? Kdyz modi jsou porad stejni a vsichno hraji, nikdo nezbyva a neni potreba doplnit admin team. Z toho plyne, ze nabor take uz nemusi byt nikdy... A z toho druheho duvodu.... Kdy byl takovy naposledy?
    Tobě vůbec nejde o pomoc serveru, že? Chceš jen funkci abyses mohl předvádět... Verdikt padl. Až bude potřeba někoho nabrat, tak bude nábor. Čti forum.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •