Stránka 45 z 56 PrvníPrvní ... 3544454655 ... PosledníPoslední
Výsledky 441 až 450 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #441
    Donor
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Profesor 10HC - ve druhé fázy háže celkem často zelenou a červenou oozu na jednoho hráče, což be neměl.

  2. #442
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal Mesias Zobrazit příspěvek
    Profesor 10HC - ve druhé fázy háže celkem často zelenou a červenou oozu na jednoho hráče, což be neměl.
    toto sa stava uz len obcas by som povedal, ale staci normalnych ludi na raide s reflexami, a paladin sa moze obetovat i ked ...

  3. #443
    Donor
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Carovny Zobrazit příspěvek
    toto sa stava uz len obcas by som povedal, ale staci normalnych ludi na raide s reflexami, a paladin sa moze obetovat i ked ...
    jako může proč ne, ale když se narychlo skládá a není třeba paladin, co naděláš, =/ ... jako dá se to, když je parta s reflexama a normální domluva na TS, ale občas je to slušnej záhul ... nám se to včera stalo několikrát (4-5x určitě).

  4. #444
    Ověřený člen
    Založen
    11.03.2012
    Věk
    34
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Stává se to i na 25hc, bylo to tu psáno už několikrát asi se neřeší nic co se dá "obejít" obyčejným hand of protection od paladina

  5. #445
    Ověřený člen
    Založen
    03.08.2012
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    po update po valitrii ostáva kombat(ako to bolo aj predtým) ale teraz nepomáha ani relog

  6. #446
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Hurug Zobrazit příspěvek
    po update po valitrii ostáva kombat(ako to bolo aj predtým) ale teraz nepomáha ani relog
    das relog , plosny buff a mas combat znova, takze ten relog vlastne nepomahal nikdy... wipe jasna volba :-)

  7. #447
    Banned
    Založen
    02.08.2012
    Příspěvky
    260
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Asi jako prvni sem napisu ze dekuju za celi TD ze ste konecne otevreli Gunship ale je tam par docela zavaznych bugu :

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=WBAnLhFk2EE

    - Ten ''miniboss'' by vubec nemel chodit na lod nepratele (mel by se evanout vzdy po tom co by dostal agro nekdo z nepretalske lode)
    - Po wipu (ano da se s worldem na 25 HC wipnout) Zustavaji zamrazene dela kdyz se wipne ve faze kdy ''mage'' zmrazi dela.
    - Kdyz Skonci fight celemu ICC se bugne combat a nepomuze ani relog. Myslim si ze se to deje kvuli tomu ze ''miniboss'' nezemre spolu s lodi a chodi si dal mezi texturamy .. (wipe raidu pomuze a odbugne combat)

    Jinak az na par drobnosti jako je napr to ze tam nefungujou skoro vubec textury a 3/4 elit se buguje pod texturu to funguje vcelku dobre takze vam za to dekuju

    Btw prijde mi ze ty elitky maji celkove low dmg nvm jestli ste jim pridali dmg z ICC trashe nebo tak neco ale az na toho ''minibosse'' by all mohl tankovat fury warr /R3 / dk dps
    Naposledy upravil Hrobasiik; 14.03.2013 v 08:46.

  8. #448
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    - Miniboss to ma nascriptovany ze nema chodit na lod...a docela mi to fungovalo, neprisel jsem na zpusob jak to bugnout
    - Po wipu se spawne nova lod i s novyma delama..neni mozny ze by zustaly zamrazeny
    - po skonceni fightu je combat este asi 10s, pak se automaticky vypne... opet jsem neprisel na zpusob jak to bugnout

    Testeri zkouseli Gunshipu skoro tyden a zadna z techto veci nebyla nahlasena -.-
    Naposledy upravil Dev.Raven; 14.03.2013 v 16:37.
    Shall I give you despair?

  9. #449
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    411
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nám včera na 25HC se nic takového nestalo miniboss jde na druhou loď jen v případě že je ještě někdo na enemy lodi

  10. #450
    Banned
    Založen
    02.08.2012
    Příspěvky
    260
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    DNeska uz bez bugnutyho combatu kazdopadne miniboss furt buged

Stránka 45 z 56 PrvníPrvní ... 3544454655 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •