Stránka 44 z 56 PrvníPrvní ... 3443444554 ... PosledníPoslední
Výsledky 431 až 440 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #431
    Donor Avatar uživatele Allty
    Založen
    08.09.2012
    Věk
    30
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hrobašíku nebudu se tu s tebou dohadovat o tom že prof pro EOD není problém.. Raci se starej o to aby sis dobral lidi na R2 kde podle spamu na wordu usuzuji že od vás lidi utíkají..

  2. #432
    Ověřený člen
    Založen
    25.01.2013
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Hrobasiik Zobrazit příspěvek
    pise clovek z elites
    Píše člověk z TD

  3. #433
    Banned
    Založen
    17.06.2011
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    tak pojďme na Cataclysm .... všichni si stěžujete jak má každej full HC equip a že už nic nemá cenu opravovat ... tak jdem dál ne ? -.- já si chci užít WotLK funkční a né že si naberu EQ a stojím v OG / SW ... -.-'

  4. #434
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal grgin Zobrazit příspěvek
    tak pojďme na Cataclysm .... všichni si stěžujete jak má každej full HC equip a že už nic nemá cenu opravovat ... tak jdem dál ne ? -.- já si chci užít WotLK funkční a né že si naberu EQ a stojím v OG / SW ... -.-'
    souhlas, v icc tocku uld a dalsich raidu je jeste plno much ana worlde take. Prof oozy targetujou obe jendoho hrace, u rota nejsou ty zelene kakance na bokach, nejde gunship (kvuli new jadru asi jest enepojede), u anuba nefakcej orby a poradne zahrabani, v uld ti 3 bossove. Jeste hafo Q a Achievementu... jde videt ze tyto nesmyslne posty o equipu pisou jen ti co krom eq nic jineho neznaj, kdyz uz neco hrajete, hrajteto aspon naplno at to nemate hnedka jak vocasove dohrane...

    ps. disslike je tam dole :-)

  5. #435
    Banned
    Založen
    02.08.2012
    Příspěvky
    260
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Allty Zobrazit příspěvek
    Hrobašíku nebudu se tu s tebou dohadovat o tom že prof pro EOD není problém.. Raci se starej o to aby sis dobral lidi na R2 kde podle spamu na wordu usuzuji že od vás lidi utíkají..
    na kazdym raidu +- 40 lidi signed nikdo neraguje protoze toho LK narozdil od vas davame (a ne od nas lidi fakt neutikaji) ale mam rad cisteni noobu ale to si vy nemuzete dovolit

  6. #436
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Cataleya
    Založen
    19.10.2012
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    rotface stale nefunkce sracky po bokoch
    http://www.wowhead.com/spell=69789/o...see-also-other

  7. #437
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Cataleya
    Založen
    19.10.2012
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ReFresh

  8. #438
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Cataleya
    Založen
    19.10.2012
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ReFresh 2

  9. #439
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Cataleya
    Založen
    19.10.2012
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ReFresh 3

  10. #440
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    411
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ty si degeš fakt ezalore furt spamuj refreshem -.-

Stránka 44 z 56 PrvníPrvní ... 3443444554 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •