Stránka 41 z 56 PrvníPrvní ... 3140414251 ... PosledníPoslední
Výsledky 401 až 410 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #401
    Ověřený člen Avatar uživatele Gatta
    Založen
    13.07.2012
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Na začiatok sa hneď ospravedlňujem za neodborné výrazy ale už by som to sem rada napísala.
    Neviem či tu už bol niekde spomínaný problém s portálmi pri bossovi Valithria Dreamwolker ale úprimne, celých 40 strán sa mi čítať nechcelo. Keď sa to už nebodaj rieši tak ten príspevok berte ako bezpredmetný.
    Problém spočíva v tom, že po wipe raidu na tomto bossovi a následnom druhom pulle už síce valina ide, ale akonáhle človek vletí do portálov, chýbajú tam tie obláčiky. Čím to je? Nehovorím, že sa to nedá dať ale na HC móde to tiež nie je prechádzka ružovou záhradou.
    Rada by som vedela, či to tak má byť alebo keď nie, tak aspoň či sa to rieši

  2. #402
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Na HC mod se kulicky(drema cloudy) NEMAJI respawnovat-tak je to cilene
    na normal se respawnuji

  3. #403
    Ověřený člen
    Založen
    11.03.2012
    Věk
    34
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Zdravim, chtěl bych se zeptat jak to vypadá s tim Gunshipem ? Ve vánočním infu bylo že do konce roku by měl bejt a od tý doby sem se o něm nedočetl chápu že je na tom moc práce ale za nějaky to mali oznámení že se to protáhne to stojí Díky za vyjadření

  4. #404
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    ja jsem psal o GB ze se protahne,nekde v update topicu doufam ze to bude co nejdriv no ted uz

  5. #405
    Ověřený člen
    Založen
    11.03.2012
    Věk
    34
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    jasny dik za vyjadreni tak GL a at ho mame co nejdriv

  6. #406
    Banned
    Založen
    17.06.2011
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    gsb co nejdřív páč je to farma a RS až za dlouho až budete připraveni na přejití na cata ... protože jak padne poprvé RS tak IMO o 3 měsíce pozděj ubyde počet hráčů o 100 nemám nic proti RS ale doporučuju otevírat postupně

  7. #407
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.02.2012
    Věk
    33
    Příspěvky
    672
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Citace Původně odeslal grgin Zobrazit příspěvek
    gsb co nejdřív páč je to farma a RS až za dlouho až budete připraveni na přejití na cata ... protože jak padne poprvé RS tak IMO o 3 měsíce pozděj ubyde počet hráčů o 100 nemám nic proti RS ale doporučuju otevírat postupně


    v tejto chvíli hovoríš o dosť veľkom časovom horizonte.....

  8. #408
    Ověřený člen
    Založen
    20.08.2011
    Věk
    38
    Příspěvky
    49
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    dotaz (do budoucna) ke svalně
    pokud se stane, že se najde nějakej aktivní blbec co naběhne do elit předčasně, a bugne tak event, čímž není možný pokračovat, je povolený proportovat se MSkem skrz dveře k valithrii, pokud se žádný gm neozve na prosby o vyřešení?

  9. #409
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Ať už to je nebo není povolené, tak by Vás to při pullu elit před Vali mělo portnout na začátek ICC, jelikož nebyl řádně ukončen event smrtí Svalny.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  10. #410
    Ověřený člen
    Založen
    20.08.2011
    Věk
    38
    Příspěvky
    49
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    hunter to zkoušel pullnout petem, nic nás neportnulo

    bylo by možný ten event se svalnou upravit tak, aby se už nebugoval?

Stránka 41 z 56 PrvníPrvní ... 3140414251 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •