To je tak když si člověk myslí že GM musi být neustále ingame a developeři musí neustále opravovat . Hochu říká ti něco osobní život a osobní problémy ? Podle toho co píšeš tak WoW jenom žiješ. Tady každej dělá svojí práci zadarmo a s chutí ale když příde takovej blb jako si ty tak ta chuť ihned dojde.

Pokud máš takové koule že tady kritizuješ developery a vedení tak se přihlaš a pomoc jim s opravama bugu ne ? Kritizovat je to nejlehčí co dokáže úplně každej.