Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 11 až 20 z 30

Téma: Stav PVP a GM

  1. #11
    Ověřený člen Avatar uživatele Readys
    Založen
    05.09.2011
    Příspěvky
    147
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Tyrr28 Zobrazit příspěvek
    http://www.wowwiki.com/Game_Master
    Studujte a ucte sa! GM niesu len prava ale aj povinnosti a na tie kazdy sere!
    O povinnostech GM teamu můžeš psát, až budeš pravidelně každý měsíc vyplácet jeho členy. Pokud vím, tak developeři řeší bugy ve svém volném čase, co děláš ty ve svém volném čase prospěšného pro server, že se odvážíš napsat tento sh!t ....

  2. #12
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    je sice pekne ze si zalozil topic, no na to je ten dotaznik ktory sme vam dali vyplnit... tam si sa mohol postazovat
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  3. #13
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tyrr28
    Založen
    13.02.2012
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Naco vam je dotaznik?....mate forum/bugy a v prvom rade by ste sa mali zaoberat tym
    Su tam uplne zakladne veci a kazdy sere na to...Vam ziadny dotaznik nepomoze.

    http://forum.project-nemesis.cz/show...l-stabled-pet)
    je to tam od 16.10.2012 a odvtedy nebol nikto schopny to opravit? Si myslite ze to bavi kazdeho hunta uz 2 mesiace kazdy den chytat a expit petov ktory aj tak zmiznu?

    A nehovorte ze to je tak tazke opravit tych zasranych petov! uvedomte si ze pet je 80% huntera.

  4. #14
    Equilibrium Admin Avatar uživatele Apendix
    Založen
    13.12.2010
    Příspěvky
    1 849
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    práce programátora je mezi 500-xx Kč na hodinu, jestli máš koule, tak Faelonovi nebo jinýmu Devovi pošli řekneme na Vánoce 5000Kč na jeho bankovní účet, jako zprávu pro příjemce vyplň, co přesně chceš opravit, řekněme, že by se pak mohl Dev dané opravě věnovat 10 hodin čistého času podle náročnosti, kdy ti pak jistě Dev sdělí, kolik každá z tvých zaslaných chtěných oprav může sebrat času a podle toho se pak rozhodneš ty, jakou opravu chceš prioritně nahodit, pokud jsi dostatečně majetný, tak si můžeš po vzájemné dohodě s projektem a daným Devem Deva pronajmout, kde veškerý čas bude za jemu zaslané peníze věnovat jen tobě

  5. #15
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tyrr28
    Založen
    13.02.2012
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Apendix Zobrazit příspěvek
    práce programátora je mezi 500-xx Kč na hodinu, jestli máš koule, tak Faelonovi nebo jinýmu Devovi pošli řekneme na Vánoce 5000Kč na jeho bankovní účet, jako zprávu pro příjemce vyplň, co přesně chceš opravit, řekněme, že by se pak mohl Dev dané opravě věnovat 10 hodin čistého času podle náročnosti, kdy ti pak jistě Dev sdělí, kolik každá z tvých zaslaných chtěných oprav může sebrat času a podle toho se pak rozhodneš ty, jakou opravu chceš prioritně nahodit, pokud jsi dostatečně majetný, tak si můžeš po vzájemné dohodě s projektem a daným Devem Deva pronajmout, kde veškerý čas bude za jemu zaslané peníze věnovat jen tobě
    Ja mam niekomu posielat peniaze aby sa venoval vlastnemu serveru? Nemam na teba rovno prepisat byt?
    Takze ak to dobre chapem pokial ma niekto peniaze tak sa da vsetko opravvit na pockanie?
    Penazi mate dost z Donate tak sa nestazujte a robte nieco aj pre hracov a nie len pre seba!
    Kua si myslis ze nas to bavi den co den chytat a expit petov lebo niekto sere na hunta?
    Clovek si chyti Spirit Beasta a za hodinu mu zmizne(stabled)?....to si robite vazne srandu?
    Naposledy upravil Tyrr28; 27.12.2012 v 03:44.

  6. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.10.2012
    Příspěvky
    124
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Tyrr28 Zobrazit příspěvek
    Ja mam niekomu posielat peniaze aby sa venoval vlastnemu serveru?.....si v noci nejebal?....ze ti jebe teraz?
    Myslim že by ses mohl trošku uklidnit.. co říkáš.. Tohle asi nebude uplně ideální ton. Ape chtěl nazačit že Developeři mají dost práce na všem možném.. A že to děláme zadarmo. A pokud vyžaduješ aby se ti někdo věnoval tak bud musíš bejt vstřícnej a napsat smysluplnej report s co nejvíce ověřenými informacemi a nebo si zaplatit developera co ti to udělá.
    EDIT: Server není náš.. jsme pouze pověřeni od lidí na jiných funkcích se o něj společně starat. Vlastníka projektu asi všichni známe

  7. #17
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tyrr28
    Založen
    13.02.2012
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    "Developeři mají dost práce na všem možném"...len nie na hre.
    "A že to děláme zadarmo"...Nikto vas do toho nenutil....
    Server není náš.. jsme pouze pověřeni od lidí na jiných funkcích se o něj společně starat.....Lenze tu sa asi nikto o nic nestara.
    Najst GM in-game je ako hladat ihlu v kope sena....a ak nahodou raz za tyzden sa jedno objavi tak uplna ignoracia.
    Toto je podla vas starat sa o server a hracov? Mali by ste byt vdacny hracom co tu hraju lebo oni drzia server.
    A v prvom rade sa venovat zakladnym veciam...resilka,classy vseobecne....RS a Gunship je druhorade.(caka sa na to uz dost dlho tak tych par rokov hore-dole nikoho nezabije)

    To je aspon moj nazor...
    Prajem pekny den.

  8. #18
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17


  9. #19
    Ověřený člen
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    1 057
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    To je tak když si člověk myslí že GM musi být neustále ingame a developeři musí neustále opravovat . Hochu říká ti něco osobní život a osobní problémy ? Podle toho co píšeš tak WoW jenom žiješ. Tady každej dělá svojí práci zadarmo a s chutí ale když příde takovej blb jako si ty tak ta chuť ihned dojde.

    Pokud máš takové koule že tady kritizuješ developery a vedení tak se přihlaš a pomoc jim s opravama bugu ne ? Kritizovat je to nejlehčí co dokáže úplně každej.
    Underworld

    Wildruner - Night Elf - Hunter

    Cívka je jako dívka, nejdřív napětí a potom proud

  10. #20
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Tyrr28 Zobrazit příspěvek
    Kua si myslis ze nas to bavi den co den chytat a expit petov lebo niekto sere na hunta?
    Clovek si chyti Spirit Beasta a za hodinu mu zmizne(stabled)?....to si robite vazne srandu?
    Nevim jak ty, ale mi dva nejlepsi kamosi na wowku jsou hunteri, a v zivote jsem je nevidel ze by si stezovali ze jim mizne pet. Z toho usuzuji ze nebude problem servru ale problem mezi klavesnici a zidli (nebo tim nacem ty konkretne sedis).

Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •