Stránka 1 z 3 12 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 30

Téma: Stav PVP a GM

  1. #1
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tyrr28
    Založen
    13.02.2012
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Stav PVP a GM

    Poviem to strucne:

    Mam na vas zopar veci,takze zacnime:

    PVP je na bode mnazu! Resilka nefunguje vobec a nech je tu 20 topocov ohladne vypoctov resilky aj tak nejde!!!!!
    Ratajte si kolko chcete aj tak to nejde a ani nepojde lebo nemate vobec zaujem to opravit!!!!
    Tak sa venujte uz konecne tomu serveru,a nie stale kokotinam....skakacky vam moze kazdy osrat....ludia chcu funkcny server.Nech ide PVP,PVE..ak si uz platia VIP tak nech si platia za nieco,co im spravi radost a nie nervy!!!!!
    Penazi mate dost tak kua nieco obetujte aj na nas hracov a nie len vsetko do vrecka!
    To ze kupime nejake RAM-ky nevyriesi ziadny BUG...Treba sa venovat spellom a nie banom a mute...Lebo to je jedina robota GM...
    27.9.2012 bol posledny UP a od vtedy to ide dole vodou.....GM neriesia nic...na GM Channel je to ako hadzat hrach na stenu(pre dementov=ziadna odpoved)....a ak nahodov raz za uhorsky rok sa ukaze GM tak je to ignoracia!!!! Nic v zlom ale taketo GM-ka s takymto pristupom by som strielal!!!!!!!!!
    Mate tu 1000+ hracov a neviete sa im venovat alebo skor nechcete!
    Niekedy jak pozeram na GM channel tak vazne lutujem ludi co tam pisu(24 hodin) a ziadna odpoved.
    Opytam sa....co je vlastne GM podla vas?
    Co si vy ako myslite o tej funkcii? mam prava tak si budem doma chrapat,sem tam sa lognem,dam par mute,par banov(za kokotiny)....na hracov serem lebo pisat sa mi nechce,na tickety sa vyseriem,ved to poriesi niekto zamna...
    Toto je vas zivot? tak ten by bral kazdy hrac!
    Dufam ze na Vianoce dostaneme darcek ,a "akoze" GM-ka zacnu robit to co maju(pre nechapavych) viz link:
    http://www.wowwiki.com/Game_Master
    Studujte a ucte sa! GM niesu len prava ale aj povinnosti a na tie kazdy sere!

    Zelam pekny vecer

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    90
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Sdílím tvou ideu, na druhou stranu jsem ti musel dát dislike za styl, kterým jsi to podal.
    Když si to přečte někdo, kdo nepochopí ideu, uvidí v tom jen pár odstavců, kdy se navážíš do GM teamu, což by aspoň podle mě neměla být zrovna konstruktivní metoda, jak vyřešit daný problém.

  3. #3
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Zdravím,
    Prvně bych Ti rád vysvětlil jednu věc...
    EM = Event Master = ten co dělá skákačky a obecně se jinak snaží zabavit znuděné hráče.
    GM = Game Master = Dozor ve hře a vlastně i na foru, řeší porušování pravidel serveru a Projectu, řeší bugy v rámci pravomocí (a že se jich ingame spousta nedá opravit)
    Dev = Developer = Core/SQL opravy, scriptování, instance, Qsty, Spelly, Db

    Až tyto "role" přestaneš házet do jednoho pytle, můžeme se bavit dál. Ještě dodám, že každý, ať už EM,GM,Dev tomu věnují poměrně hodně času, u GMs a Devs ani valnou část práce nemůžeš nijak vidět a podle toho jak píše ani netušíš, co to obnáší. Samozřejmě musím dodat, že to všichni děláme pro zábavu/vyplnění času/zlepšení se v určitých věcech a zadarmo. S tím souvisí to, že tady nikdo nejsme 24/7/365...

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  4. #4
    Ověřený člen
    Založen
    25.03.2011
    Věk
    36
    Příspěvky
    697
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Radši si važ těch lidí co tam máš a přestaň tu plkat takové "kraviny". Nejlépe se rychle vysvleč a jsi se ven schladit (nynější počasí ti vyjde vstříc).
    Každý kdo napíše takový post, či vůbec takový post odsouhlasí asi pořádně nechápu definici "free server" a jak krásně popsal kolega RAIKIN "GM".

    Já se omlouvám že ti sem lezi Nethiel, ale tohle se nedalo vydržet =)

  5. #5
    Banned
    Založen
    15.07.2011
    Příspěvky
    177
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Poviem to strucne:

    Mam na vas zopar veci,takze zacnime:

    (1)PVP je na bode mnazu! Resilka nefunguje vobec a nech je tu 20 topocov ohladne vypoctov resilky aj tak nejde!!!!!

    Ratajte si kolko chcete aj tak to nejde a ani nepojde lebo nemate vobec zaujem to opravit!!!!
    Tak sa venujte uz konecne tomu serveru,a nie stale kokotinam....skakacky vam moze kazdy osrat....ludia chcu funkcny server.Nech ide PVP,PVE..ak si uz platia VIP tak nech si platia za nieco,co im spravi radost a nie nervy!!!!!
    (2)Penazi mate dost tak kua nieco obetujte aj na nas hracov a nie len vsetko do vrecka!
    (3)To ze kupime nejake RAM-ky nevyriesi ziadny BUG...Treba sa venovat spellom a nie banom a mute...Lebo to je jedina robota GM...
    (4)27.9.2012 bol posledny UP a od vtedy to ide dole vodou.....GM neriesia nic...na GM Channel je to ako hadzat hrach na stenu(pre dementov=ziadna odpoved)....a ak nahodov raz za uhorsky rok sa ukaze GM tak je to ignoracia!!!! Nic v zlom ale taketo GM-ka s takymto pristupom by som strielal!!!!!!!!!
    Mate tu 1000+ hracov a neviete sa im venovat alebo skor nechcete!
    (5)Niekedy jak pozeram na GM channel tak vazne lutujem ludi co tam pisu(24 hodin) a ziadna odpoved.
    (6)Opytam sa....co je vlastne GM podla vas?
    Co si vy ako myslite o tej funkcii? mam prava tak si budem doma chrapat,sem tam sa lognem,dam par mute,par banov(za kokotiny)....na hracov serem lebo pisat sa mi nechce,na tickety sa vyseriem,ved to poriesi niekto zamna...
    Toto je vas zivot? tak ten by bral kazdy hrac!
    Dufam ze na Vianoce dostaneme darcek ,a "akoze" GM-ka zacnu robit to co maju(pre nechapavych) viz link:
    http://www.wowwiki.com/Game_Master
    Studujte a ucte sa! GM niesu len prava ale aj povinnosti a na tie kazdy sere!

    Zelam pekny vecer
    1) PvP je na bodu mrazu i bez resilky .... hráči to tu stejně neumí
    2) asi nevíš kolik peněz jde z donate serveru a kolik provozovatelům že ?
    3) to že koupíme nový součástky kompu zajistí míň pádů (pokud není chyba ve hře která to shazuje)
    4) poslední update byl teď nedávno a opravil minimálně Torment The Weak ... to že se nevypisujou na web neznamená že nejsou .. poslední dobou fae a necro nemaj čas to vypisovat na web tak aspoň na fórko píšou
    5) a co tam píšou hráči ? .... hej gm hej gm hej gm hej gm hej gm todle hej gm tamto hej gm todle
    6) gm je Game Master a dohlíží na pořádek ve hře a na to, aby hráči neporušovali pravidla apod.

  6. #6
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Povodne som chcel dat Thank za pobavanie hned takto z rana, ale disklike je lepsi Ked si predstavim ze som sa spraval podobne v minulosti... Nemyslim si ze GMT bude skakat ako ty piskas. I ked je pravda ze v poslednej dobe aktivita u niektorych je mensia, ale teraz je skuskove, takze to chapeme. Takymto sposobom nic nevyrisis . Ked uz tak nejaku konstruktivnu kritiku, alebo navrh na zlepsenie, ale ty toho nie si schopny ako tak pozeram tvoje prispevky v inych topicoch.
    V.I.P ktorym sa ohrnas je DOBROVOLNY DAR serveru, nikto ta nenuti si ho kupit, to ze tam mas nejake porty je len vdaka za to ze si daroval tu sumu (z sms ide serveru len velmi mala ciastka). Takze ty si nekupujes porty, ale posielas prispevok na server, za ktory dostanes nejake vyhody, U mad bro ? Ostatne bolo povedane


    PS: urcite toto bude citat vela ludi z GMT, tak prosim koment sem ---> http://forum.project-nemesis.cz/show...vendor-pre-PvE
    Naposledy upravil Carovny; 12.12.2012 v 10:58.

  7. #7
    Ověřený člen Avatar uživatele Moorys
    Založen
    29.01.2011
    Příspěvky
    76
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    ''Takze ty si nekupujes porty, ale posielas prispevok na server, za ktory dostanes nejake vyhody'' já když posílám SMS, tak jí neposílám rozhodně abych podpořil tento server.. ale abych dostal PORTY.

  8. #8
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    boha dalsi vocas co si nikdy ke gmku ani nefetl a bude rozdavat rozumi, rezilka nejde ? jo jasne tak proc do tanku mi davaj crity za 15k a do pvpcka vic jak 5k nedostanu xD pokud se nepletu X krat Fae psal ze momentalne nato nema tolik casu a jak vypsal raikin, srovnej si v mozkovne co jaky clen gmt vykonava, ja osobne jsem videl GMko jako takove opravit bug jen na jednotlivem charu a ne globalni, protoze GMko jako takove nato nema prava... uprime ja si precetl jen par prvnich a konecnych radku... mi bohate stacilo, skoda slov...

    edit: donate je nepovinny prispevek na chod servru, to ze chces z nej vyhody nebo jen tak prispet je uz tva vec, to ze jsi nespokojen stim nema nic spolecneho a slovo "koupit" je neco uplne jineho jak "darovat/prispet dobrovolne" nikdo te nenuti si ho platit...
    Naposledy upravil Bigrip; 12.12.2012 v 12:31.

  9. #9
    Ověřený člen Avatar uživatele Irone_QQ
    Založen
    09.07.2012
    Příspěvky
    448
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Ragequit definition :
    1. To stop playing a game out of an anger towards an event that transpired within the game.
    2. To leave a competitive online game in a rage like an angry child usually complaining about your opponents tactics or your teamates skills.
    3. v. To quit out of a game because you are either losing, failing, or just plain suck
    4. When your n00b ass can't deal with the idea of losing, so you quit the game. This intracate maneuver is usually performed by little 12 year olds that play with girl avatars because they can't get nothing else.


  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.02.2012
    Věk
    33
    Příspěvky
    672
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Citace Původně odeslal Tyrr28 Zobrazit příspěvek
    Penazi mate dost tak kua nieco obetujte aj na nas hracov a nie len vsetko do vrecka!
    To ze kupime nejake RAM-ky nevyriesi ziadny BUG...Treba sa venovat spellom a nie banom a mute...Lebo to je jedina robota GM...
    27.9.2012 bol posledny UP a od vtedy to ide dole vodou.....
    ty si taky do neba volajuci chuj - musel som to povedať v tvojej reči...

    teraz mi vysvetli, že čo si tymi ramkami chcel povedať... že keď zoberu ten cash a iba tak ho strčia do bedne tak už sa všetko opraví automaticky?

    keď si chceš za dačo platiť a mať to ako-tak kvalitné tak choď na offik a keď už tak googliš, tak si vygoogli, že game master s bugmi ma toľko ako ty so slušnym vyjadrovanim (počul si o tom, ale nevieš jak s tym narabať) - nechcem ich teraz obhajovať.. určite majú svoje muchy, ale tak všetci sme ľudia

    apropo update bol naposledy pred 6 dňami lasko
    http://forum.project-nemesis.cz/show...2-Update-topic

Stránka 1 z 3 12 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •