"Developeři mají dost práce na všem možném"...len nie na hre.
"A že to děláme zadarmo"...Nikto vas do toho nenutil....
Server není náš.. jsme pouze pověřeni od lidí na jiných funkcích se o něj společně starat.....Lenze tu sa asi nikto o nic nestara.
Najst GM in-game je ako hladat ihlu v kope sena....a ak nahodou raz za tyzden sa jedno objavi tak uplna ignoracia.
Toto je podla vas starat sa o server a hracov? Mali by ste byt vdacny hracom co tu hraju lebo oni drzia server.
A v prvom rade sa venovat zakladnym veciam...resilka,classy vseobecne....RS a Gunship je druhorade.(caka sa na to uz dost dlho tak tych par rokov hore-dole nikoho nezabije)

To je aspon moj nazor...
Prajem pekny den.