jediny o cem jsem ochotny diskutovat je ze po wipe by tam meli byt..ale jenom jednou za celej encounter..jinak urcite ne
priklad
prijdu k vali(HC),poberu kulicky ,wipnu
na druhej pull tam ted nejsou

ma to fungovat
prijdu poberu kulicky(1x!), vylezu z portalu, vlezu do noveho(kulicky tam nejsou), wipnu
na druhej pull tam opet budou jenom 1x za prubeh encounteru