Stránka 14 z 56 PrvníPrvní ... 413141524 ... PosledníPoslední
Výsledky 131 až 140 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #131
    Ověřený člen
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Kinectiky šli jak mají ovšem stále jdou root (cyclone jsme nezkoušeli), ale nucleosy stále nejdou přijdou a nedají dotku ze 6ti 2 mě dali resistenci

  2. #132
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    SKoro kazdu druho dotku NECROTIC PLAGUE Lich King na nikoho nehodi, prosim doladit

  3. #133
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nehodi dotku kdyz je moc rychlej DMG do bosse.

  4. #134
    Ověřený člen
    Založen
    04.08.2011
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Rekl si tedka peknou kravinu, nikdy nebudes mit tak velkej DMG aby ti kvuli tomu nestihl dat dotku, leda bys byl Chuck Norris. A aby nam na 25HC dal jen jednu dotku a to az pri 71% mi prijde ze to asi neni uplne v poradku.

  5. #135
    Banned
    Založen
    03.01.2012
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Neviem ci to bola cira nahoda ale na 10HC v utorok nam valkyra zobrala main tanka (bol prvy v threate)

  6. #136
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal demizon Zobrazit příspěvek
    Rekl si tedka peknou kravinu, nikdy nebudes mit tak velkej DMG aby ti kvuli tomu nestihl dat dotku, leda bys byl Chuck Norris. A aby nam na 25HC dal jen jednu dotku a to az pri 71% mi prijde ze to asi neni uplne v poradku.
    Vzdycky kdyz mame o trochu vetsi dmg na zacatku bosse (treba ze si dame bloodlust) tak prvni dotku nehodi.

  7. #137
    Ověřený člen
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Trayy je to blbost - při iwpování se stejnou grupou bez hera nám dotku někdy hodí někdy ne, někdy ji zase mezi první a druhou (dlouho po nahlášení 1. dotky a dlouho před druhou dokou)

  8. #138
    Ověřený člen Avatar uživatele blackened
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    271
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    tieto vecičky sa stávajú vtedy, keď sa prekrývajú timery ( & casty ) spellov, nedala by sa urobit nejaká podpora do jadra pre "queue" spellov u NPC? Napr. ze ked zcasasti spell a potom mu script povie ze ma zcastatit iny tak on neprerusi ten prvy a vycasti druhy, ale ten druhy sa hodi do queue a povedzme za 5 sekund sa zacasti znova (ak uz boss zase zacasti spell tak zase za 5 sekund atd .. )(avsak celkový timer sa neposunie)

  9. #139
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    pokud stihnete prvni fazi pod 30 sekund, tak se dotka nemusi stihnotu dat..na zacatek tam je timer 30 sec

  10. #140
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    haha takze kdo mel pravdu ?

Stránka 14 z 56 PrvníPrvní ... 413141524 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •