Stránka 17 z 20 PrvníPrvní ... 7161718 ... PosledníPoslední
Výsledky 161 až 170 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #161
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    prosimte...
    nejdriv se nauc jak ten encounter ma fungovat...Cervena NEMA mizet a ma jit zpomalit POUZE abominackou coz funguje
    oozy jdou jak maji...jediny co muze byt bug je to ze obcas nehodi tear gas jak rikas

  2. #162
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    Citace Původně odeslal Faelon Zobrazit příspěvek
    ja jsem snajlovu "suplikovou verzi videl" a bylo to horsi nez drive bugly professor(uroven buglosti), ja mam v RS hotove minibosse a prvni fazi haliona, pote jsem to kvuli maturite odlozil a zatim jsem jeste nezacal, ponevadz ted resim tu transmogrifikaci ze?..
    prosimte ser na transmodifikaci

  3. #163
    Ověřený člen
    Založen
    13.01.2011
    Příspěvky
    61
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    ešte viac mu zamotaj hlavu nech nevje čo má robiť ... jeden hovorí že chce to a druhý to cg vám

  4. #164
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    411
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Veemaz2 Zobrazit příspěvek
    Professor je buglý furt - ať už to, že červená Oza nemizí (musí se dmgovat a velice to stěžuje fight - zelená běhá se, červená běhá se) a taky mezi druhou a třetí fází někdy nehodí tear gas (hlavní problém, když se spawne červenä a nejde spomalit - většinou se to rovnä wipe, protože bouchne)


    předtím ozy chodili jen z poloviny, kde stál prof a ozy nemizely při tear gasu (červená bouhla a nic neudělala a se zelenou takový problém nebyl)
    to si kde vzal že červená má mizet ?

  5. #165
    Ověřený člen
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Pardon, kouknul jsem na net a nemá mizet, ale má přeskočit na jinej target, nějak se mi to pomíchalo, tak mne hned nekamenujte

  6. #166
    Donor Avatar uživatele Antis
    Založen
    17.02.2011
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Veemaz2 Zobrazit příspěvek
    Pardon, kouknul jsem na net a nemá mizet, ale má přeskočit na jinej target, nějak se mi to pomíchalo, tak mne hned nekamenujte
    A taky, že přeskakuje

  7. #167
    Banned
    Založen
    24.02.2012
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Antis Zobrazit příspěvek
    A taky, že přeskakuje
    Pouze teoreticky a pouze na 25hc!V ostatnich modech je to sice mozne taky,ale na druhou stranu by to bylo kinda lame vubec ji takovou sanci dat

    Nicmene k tomu co me sem privedlo....

    Dneska si slozim icc 10n,vezmu 6 lidi z guildy a jednoho neequipnuteho,vlastni classy neznaleho a cerstve koupeneho alta.

    Pokud se nam v te sestave povede sundat LK do hodinky a 20 minut,zamysli se pak prosim nekdo nad vhodnosti preQ do ICC?

  8. #168
    Ověřený člen Avatar uživatele blackened
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    271
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    a čo takto znížiť buff v ICC? Nech sa chlapci nenudia

  9. #169
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    snizenim bufu nedocili niceho...krom toho ze RE prestane s altrunem davat LK, ostatni guildy ho prestanou davat uplne a ti kteri se marne snazi o progres se na to vykaslou...tohle je challenge jen pro ostry hochy a tech na AN beha uz málo blacku...

  10. #170
    Ověřený člen Avatar uživatele sami
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    169
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Anathema neni FUN! Jak rad a casto se smeju tehle ohrane vete... nevadi... sam,ozrejme transmog na wotlku se vubec neda pocitat do funu...
    Jsem stejne zvedavej co tenhle topic vyresi... jestli bych se vubec jeste nekdy dokazal lognout na dyl jak 5 minut a pak to nevypnout diky tomu ze nemam co delat

    /Ancabl... haters gonna hate

Stránka 17 z 20 PrvníPrvní ... 7161718 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •