Stránka 2 z 20 PrvníPrvní 12312 ... PosledníPoslední
Výsledky 11 až 20 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #11
    Ověřený člen Avatar uživatele Osk
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    333
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    To bol len navrh... Prve sa ten set musi urobit, az potom mozme premyslat za aky rate bude

  2. #12
    Ověřený člen
    Založen
    26.01.2011
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    yes ty brutal sety s wf statama by byly brutální doslova ale myslim že Nethiel řikala že to nejde udělat

  3. #13
    Ověřený člen Avatar uživatele Osk
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    333
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Všetko ide keď sa chce, ver mi ... Keď to majú na jednom konkurenčnom CZ/SK servri, tak to musí ísť aj tu

  4. #14
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele litles_
    Založen
    29.05.2011
    Příspěvky
    58
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Přesně to ma osk pravdu jde to udělat a podle mě to zase tak těžky není..

  5. #15
    Ověřený člen
    Založen
    26.01.2011
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    okej no tak jsem rád, že jsme se k něčemu dostali a očekávám, že to tak do týdne bude ve hře ^^

  6. #16
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    411
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal huntzor Zobrazit příspěvek
    okej no tak jsem rád, že jsme se k něčemu dostali a očekávám, že to tak do týdne bude ve hře ^^
    nesmíš být moc naivní ))

  7. #17
    Ověřený člen Avatar uživatele Keirel
    Založen
    10.02.2012
    Příspěvky
    51
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal huntzor Zobrazit příspěvek
    okej no tak jsem rád, že jsme se k něčemu dostali a očekávám, že to tak do týdne bude ve hře ^^
    ok, takze chcete brutal sety upravene na wf staty (tzn v podstate budou dva wf sety s ruznymi skinny), za 2200 ratin ve 3v3/5v5. A tim se tu udrzi hraci?

    Mozna je to tim ze mam radsi pve nez pvp, ale neprijde mi to jako prilis pravdepodobne, ze jen timhle by se neco zmenilo.

  8. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.01.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nechápu proč se tady opět zase řeši jen PvP....aby jsi to mohl dostat stačí sem tam nějaký eventík =), jsou tady i hráči třeba co je PvP nebavi, a pokud jsem četl správě tak to tady uačolo kvůli 100% spectralovi....to ho zas budou mít jen hráči co celý den lítaj po BG neb arenkach =D, pokud si dobře pamatuju tak mounti za PvP byli zurušeni =D vlastně i za emblemy =)

    Každý chce napravit lidstvo, ale nikoho nenapadne, že by měl začít u sebe.

  9. #19
    Donor Avatar uživatele Grimmir
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    66
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Myslim si ze Faelonuv krok vyresit od zakladu do uplne funkcnosti kazdou class aby se zvedla uroven PvP co nejvice ke stavu ktery panoval na WOTLK Blizzu http://forum.project-nemesis.cz/show...1n%C3%AD-class je dulezitejsim a motivacnejsim krokem nez pridavat dalsi FUN modifikace na server. Osobne se coby PvE hrac tesim na vysledek jak bude PvP po dokonceni teto akce vypadat a jak to zamicha zabavnosti a vysledky aren.

  10. #20
    Ověřený člen Avatar uživatele Osk
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    333
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    No ja myslím, že kvôli tomu brutalu by sa pár hráčov vrátilo... Na AN už aktívne nehrám, ale kvôli tomu brutalu by som sa vrátil zahrať si arény a myslím, že nie som jediný...

Stránka 2 z 20 PrvníPrvní 12312 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •