Stránka 1 z 6 12 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 51

Téma: Binds to account

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15

    Binds to account

    Zdravim,

    chci se zeptat, proc je spousta veci u AN fun vendoru binds to account, tak proc nejsou i anathema credity BtA?

    Nevidim v tom logiku

  2. #2
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21

    Ľahké farmenie AC

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ja bych ale rad slysel vysvetleni, respektive jake byly argumenty, o kterych GM team jednal. Pokud maji rozumne zaklady, tak ok, ale pokud to byly argumenty typu, lidi by to bugovali, tak ty jsou zcestne, protoze bugovani je zakazane.
    Naposledy upravil Boneling; 11.05.2012 v 18:36.

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Neroo
    Založen
    16.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    1 849
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Citace Původně odeslal Boneling Zobrazit příspěvek
    protoze bugovani je zakazane.
    jo a proto nikdo nikde nebuguje, ze
    我不明白你的講話部落

    Klikni na reklamu - podpoříš server

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Hlubsi myslenka byla v tom, ze vy trestate 95% poctive populace kvuli 5% lidi kteri buguji. Vyborny pristup. Priste cti mezi radky, nez zacnes shazovat rozumneho cloveka.

  6. #6
    Banned
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    190
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Katana, tvoje vystupovani mi prijde docela detinské a nevhodné.
    Nevim zda ti spolu s barevným nickom pribudlo aj Ego, ale predtim nez neco napises,.. 2x se zamysli nad tim, co vubec plácneš.

    Naražim tim ne jenom na toto, ale aj na topic o snizovani dmgu rogun.
    Byli tam sotva 4 odpovede absolutne rozumné a k tématu a ty začneš psát,.. jestli se tam lidi chteji hádat, tak to nelockneš, ale zmažeš a rozdáš warny.

    Mal by si sa nad sebou trošku zamyslieť a hlavne nad svojim vystupovaním.

  7. #7
    Ověřený člen Avatar uživatele Neroo
    Založen
    16.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    1 849
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    5%? si jenom myslis


    E: zanzara, procti si nejdriv starsi temata, dopadaj hadkama vzdycky. navic potom co tam napsal reflex
    我不明白你的講話部落

    Klikni na reklamu - podpoříš server

  8. #8
    Banned
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    190
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Mne ten jeho post prišiel absolutne normálny, prihliadnúc na to, že neni slovak ani čech a google translator ne všetko preloží tak, ako by sme chceli

  9. #9
    Ověřený člen Avatar uživatele Neroo
    Založen
    16.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    1 849
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    nejde o to, co presne napsal, ale ze tam vubec zacal psat, protoze se zacnou hadat vzdycky
    我不明白你的講話部落

    Klikni na reklamu - podpoříš server

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal katana Zobrazit příspěvek
    5%? si jenom myslis
    Ano, kazdy 19cty clovek (pri predpokladu ze by bugovalo 5% lidi) by bugoval AC jako o zivot, to mas ale pekny pohled na lidi na serveru, mas vubec zajem nam pomahat, nebo jen ztezovat zivot? Ja mam na acc 4 postavy, na kazdy mam cca 110 AC a na kazdy jsou mi UPLNE k nicemu, protoze tu vec, kterou chci a stoji treba 500 AC, nemuzu koupit, ale jak to udelam na jedne postave, tak si ji muzu poslat na jakoukoliv postavu... a ja se ptam, kde je logika, kdyz jsou ty itemy BtA

Stránka 1 z 6 12 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •