Jak pise El urcite to bolo tazke obdobie a hlavne ked sa treba postavit na vlastne nohy vis palane? :-D
Ale wipe je dôlezity hlavne kvoli novym blocku structuram spawnovanim. Takze prosim Big Bosse :-D Jinda a noveho developera aby ho spravili.

Ps: Ahoj novy developer aky mas nicky aby sme vedeli? :-D