Zdravím. Chci se jen o5 zeptat jak je to s 1.8 a budoucnosti serveru.
Jak už moc dobře vím je po maturitě, zkoužkách na střední školy.
Za chíli budou prázdniny a je na čase to rozbalit ve velkém

Je to optání pro Palana, Haka, Krakona prosím aby tu nekdo z členu (ADMINU) ne eventeru kteří napíšou že musime počkat upřímně když jsem přišel na server a zeptal jsem se lidi co si myslí o budoucnosti psali že je nebaví čekat a chodí na jinne servery. Je to jen na vás aby se lidi vraceli, my s buggym a naší ''Firmou'' určitě budeme hrát máme i plány na stavby atd.



PROSÍM UDĚLEJTE TO CO NEJRYCHLEJI

-Flann
Zástupce Atlantis S.R.O