Dobrý den,
chtěl bych prodat město New Empire hráči JapaQ za 80 000 $. Chápu podmínky 10 000 $ na banku (předám moderátorům) + nemožnost v budoucnosti o další město. Jestli by jste ještě někdo chtěl nabídnout víc, napište pod článek a já to zvážím.
Důvod- Nebaví mně se o to starat.
Předem děkuji za vyřízení.